کتری برقی هوشمند شیائومی

به این مطلب ستاره دهید

کتری برقی هوشمند ، نوآوری جدید شیائومی

کتری برقی هوشمند

کتری برقی هوشمند شیائومی محصول جدیدی در راستای محصولات هوشمند خانگی شیائومی می باشد که در تاریخ ۱۲ ژوئن رونمایی شد . کتری برقی هوشمند شیائومی، ضد زنگ و دارای درجه حرارت هوشمند است.

با بهینه‌سازی سیستم برق دستگاه، خطر شوک الکتریکی وجود نخواهد داشت. کتری‌ برقی هوشمند شیائومی سیستم محافظت دارد. وقتی آب روی رابط برق بریزد، دستگاه بطور خودکار خاموش می‌شود.
چای به آب جوش نیاز دارد تا دلپذیر و جاافتاده شود؛ چای سبزی که با آب با درجه حرارت ۸۰ تا ۹۰ درجه سانتی‌گراد دم گذاشته شده است، بهترین طعم را به ارمغان می‌آورد. با این کتری، طعم خوش لحظه‌ها را به خانه بیاورید.

کتری برقی هوشمند شیائومی ، بوسیله بلوتوث تلفن همراه می توانید به کتری هوشمند خود متصل شده و آن را مدیریت کنید . بسته به نیاز خود می توانید دمای جوش را کنترل کنید البته نه تنها دمای آب مستقیماً در اختیار شما هست بلکه درجه حرارت تنظیم‌ شده بعد از به جوش آمدن را نیز می‌توان تنظیم کرد.
با فشردن دکمه‌ی کاور، سرپوش به آرامی تا زاویه‌ی ۴۵ درجه باز می‌شود که از پراکندن آب جوش به بیرون جلوگیری می‌کند تا از سوختگی احتمالی اجتناب شود. همچنین جهت تمیز کردن داخل کتری، درپوش تا زاویه‌ی ۸۰ درجه قابل باز شدن است و براحتی می توان کتری برقی هوشمند خود را نطافت کنید.
وقتی کتری برقی هوشمند شیائومی روی میز قهوه در اتاق خواب یا روی پیشخوان آشپزخانه یا گوشه‌ی میز تحریر قرار دارد، در چشم همه، فقط یک کتری خوب برای جوشاندن آب نیست، بلکه بخشی از زندگی است چون هر جزء از طراحی‌اش دقیق است. طراحی چشم‌نواز محصولات شیائومی، تداعی‌گر لحظات نابی است که سبک زندگی شما را تغییر می‌دهد. این محصولات منحصربفرد به مثابه‌ی پلی است که شما را به دنیای هوشمند رهنمون می‌سازد.

شیائومی پس از تولید پلوپز هوشمند خود و تولید سایر محصولات هوشمند خانگی که معرفی کرده بود تصمیم دارد محصولات بسیار کاربردی و جذابی برای هوشمند سازی خانگی تولید کند و ما هم منتظر هستیم تا شاهد معرفی کالای بعدی شیائومی باشیم .

برچسب‌ها, , , , ,