• درخواست نمایندگی شیائومی

درباره می همراه

تاریخچه شرکت

شرکت رایانه همراه از سال ۱۳۷۹، در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های الکترونیکی از قبیل لپ‌تاپ، موبایل، تبلت، لوازم جانبی و گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات فعالیت داشته است. شرکت رایانه همراه همواره در تلاش بوده است تا بتواند جزو پنج برند محبوب در ذهن مشتریان در ایران باشد و توانسته که تنها در مدت پنج سال به این مهم دست پیدا کند و با داشتن نمایندگی‌های برندهای محبوب در این زمینه از قبیل شرکت سازگار، شرکت Readingtone HP، شرکت Asus، و شرکت Lenovo توانسته است به یکی از محبوب‌ترین برندها در سراسر کشور تبدیل شود. این شرکت هم‌چنین توانسته است خود را به عنوان سه واردکننده‌ی برتر در زمینه لپ تاپ در کشور معرفی کند. با تکیه بر نیرو های متخصص و با تجربه‌ی خود در تحقیق بازار و کنترل کیفیت، این شرکت توانسته تعداد فروشگاه‌های خود را به طور چشمگیری افزایش دهد. در طی پنج سال گذشته، این شرکت توانسته است تا کسب و کار خود را به بیش از ۱۳۰ نمایندگی مستقیم، چندین دفتر اداری در شهرهای بزرگ جهت خدمات پس از فروش، لجستیک قوی برای تحویل کالاها در کوتاه‌ترین زمان، توسعه دهد تا به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در این زمینه شناخته شود. رایانه همراه هم‌چنین در جهت گسترش فعالیت‌های خود در سال ۲۰۰۷ شرکتی را تحت نام Mobile Computing FZE در کشور امارات تأسیس و پس از آن با پیشرفت روزافزون کسب‌وکار شرکت دیگری را در سال ۲۰۰۹ در کشور سوئد با نام Sweden International Business Group AB تأسیس کرد که به صورت فعالانه در حال فعالیت می‌باشند.

این شرکت محصولات خود را تحت لیبل می همراه به مشتریان عرضه می‌کند.

مأموریت و چشم انداز

رایانه همراه این وظیفه را بر عهده دارد که همواره به عنوان موفق‌ترین فروشنده و توزیع‌کننده‌ی لپ تاپ و گوشی‌های هوشمند در ابعاد بزرگ در ایران باشد. این شرکت بر آن است تا بتواند با تحویل بهترین کالاها در کمترین بازه‌ی زمانی، همواره نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. نیازهایی از قبیل:

 1. بالاترین کیفیت
 2. قیمت جذاب و ارزان برای مشتریان
 3. مسئولیت‌پذیری فردی و سازمانی
 4. بهترین خدمت و پشتیبانی

بر اساس چشم‌انداز این شرکت، رایانه همراه به دنبال آن است تا بتواند کسب و کار خود را در تمام شهرهای ایران گسترش دهد تا بتواند محصولات جدیدی را که به سبد محصولات خود اضافه می‌کند، به مشتریانش معرفی کند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیازهای مردم، شرکت رایانه همراه برآن است تا کسب و کار اینترنتی خود را بهبود دهد و بتواند طیف وسیعی از محصولات خود را به مردم عرضه کند و محصولات خود را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود برساند. این شرکت هم‌چنین در پی آن است که محدوده‌ی جغرافیایی کسب و کار خود را گسترش دهد و به تمامی مناطق کشور، محصولات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان برساند. از دیگر اهداف رو به آینده‌ی رایانه همراه، همکاری با سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور در راستای همکاری‌های سازمانی است تا با فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز سازمان‌ها در راستای افزایش کارایی سازمان‌ها و کارکنان آن‌ها نقش خود را ایفا کرده باشد.

فعالیت‌های اصلی

از اصلی‌ترین فعالیت‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد، فروش اینترنتی محصولات از طریق وب‌سایت اصلی شرکت رایانه همراه می‌باشد که این شرکت درصدد آن است تا حجم وسیعی از کسب و کار خود را  در زمینه‌ی فروش اینترنتی انجام دهد و به دنبال آن است تا سرمایه‌گذاری وسیعی در این زمینه انجام دهد و بیشتر تمرکز و نیروهای باتجربه‌ی خود را در این زمینه به کار گیرد. با توجه به دارا بودن نیروهای زبده و با تجربه و بخش لجستیک قوی، توانسته‌ایم پیشرفت بسیار چشمگیری در همان سال‌های اولیه داشته باشیم و به منبعی قوی برای فراهم کردن تمامی لپ تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند در ایران تبدیل شود. رایانه همراه همواره بر آن بوده است تا محصولات مورد نیاز سازمان‌هارا با بهترین کیفیت، نازل‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان به آن‌ها ارائه دهد. در حال حاضر از جمله ویژگی‌هایی که شرکت رایانه همراه را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ضمانت برگشت هفت روزه محصولات
 2. تحویل محصولات در کمتر از یک روز
 3. تیم لجستیک قوی برای تحویل محصولات به مشتریان
 4. پرداخت هزینه در محل
 5. تضمین کمترین قیمت
 6. ابزارهای تحلیلی قوی برای مشتریان در وب سایت

فروش مستقیم به مصرف کننده

رایانه همراه همواره توجه ویژه ای به فروش آنلاین در طی سال های گذشته داشته است. این شرکت در حال افزایش تعداد فروشگاه های خود است تا بتواند محصولات را در زمان کمتر و بدون واسطه به مشتریان خود تحویل دهد. در طی این سال ها رایانه همراه توانسته است تا:

 1. تعداد فروشگاه های خود را به ۱۳۰ افزایش دهد.
 2. سبد کالای مناسب با کمترین قیمت را ارائه دهد.
 3. برنامه های مستمر آموزشی برای کارکنان فروش خود برگزار کند.
 4. در مراکز فعال تجاری مرتبط با فعالیت شرکت حضوری فعال داشته باشد

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش و کنترل کیفیت در شرکت رایانه همراه همواره به دنبال توسعه، بهبود و توسعه دانش فردی نیروهای این بخش بوده تا به اهداف غایی شرکت که رضایت هرچه بیشتر مشتری و ارائه خدمت بهتر است، دست یابد. از همین رو این شرکت اقدام به تأسیس دفاتر خود در شهرهای مختلف ایران کرده است تا فرایند خدمات پس از فروش خود را بهبود بخشد. در حال حاضر طبق استانداردهای کنترل کیفیت خدمات و برخورداری از متخصصان با تجربه، توانسته‌ایم خدمات مناسبی به مشتریان ارائه دهیم. از ویژگی‌های اصلی این واحد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دانش به‌روز نیروهای متخصص
 2. رعایت استانداردهای کنترل کیفیت خدمات
 3. حضور فعال در شهرهای بزرگ ایران
 4. سابقه طولانی و برند محبوب در خدمات پس از فروش

تحقیقات بازار و فروش

تحقیقات بازاریابی و نظارت میدانی بر بازار هدف و شناخت فرصت های منطقه ای در بازار ایران و شناخت برند ها و کالاهای مورد نیاز بازار ایران جزء اهداف اصلی بخش تحقیقات بازار شرکت می باشد و از نتایج بدست آمده همواره کنترل  دقیقی بر روند بازار و داشتن چسم انداز درست داشته ایم. یکی از فعالیت هایی که در این بخش نقش مهمی را ایفا می کند، آموزش می باشد که شرکت همواره به دنبال آن بوده است تا علاوه بر برگزاری آموزش های فنی به کارکنان، آموزش های فردی لازم را نیز به کارکنان بدهد. از مهم ترین ویژگی های این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نیرو های متخصص در تحقیقات بازار
 2. حضور در سراسر ایران و رصد های میدانی
 3. ارتباط مستقیم با فعالان بازار
 4. آموزش

عمده فروشی

شرکت رایانه همراه همواره به منظور واردات یک برند جدید در ایران و گسترش ان در سراسر کشور با عمده فروشان فعال بازار در ارتباط می باشد و به عنوان یک تامین کننده کالا اقدام به فراهم نمودن لوازم تجهیزات مورد نیاز عمده فروشان نموده است. این شرکت هم اکنون با بیش از ۱۳۰ عمده فروش همکاری می کند و سبد کالای متنوع و مناسبی در زمینه لپ تاپ و لوازم جانبی ارائه می کند. از عمده ویژگی های این واحد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. همکاری با بیش از ۱۳۰ عمده فروش در سراسر ایران
 2. تامین کننده کالا و ارائه سبد کالای مناسب
 3. گردش مالی بسیاربالا و قابل توجه
 4. ارائه فروش اعتباری به عمده فروشان

خرده فروشی

خرده فروشی همواره یکی از مهم ترین استراتژی هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه ی فروش لپ تاپ، گوشی های هوشمند و لوازم جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، با ارئه ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از ۱۳۰ فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

تجربه های حرفه ای

شرکت رایانه همراه این افتخار را داشته است که تاکنون با بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش لوازم الکترونیکی از قبیل لپ تاپ، گوشی های تلفن همراه و لوازم جانبی همکاری داشته باشد. عمده شرکت ها و سازمان هایی که این شرکت تا کنون با آنها همکاری داشته است عبارتند از:

سازمان ها و ادارات و کارخانجاتی که طرف قرارداد  این شرکت بوده و می باشند

۱-      مجلس جمهوری اسلامی

۲-      شبکه ۴

۳-      پژوهشگاه رویان

۴-      وزارت نیرو

۵-      سازمان هوا و فضا

۶-      سازمان آب

۷-      سازمان نظام وظیفه

۸-      سازمان کار و امور اجتماعی

۹-      دانشگاه امام حسین

۱۰-   سازمان انتقال خون

۱۱-   دانشگاه تهران

۱۲-   سازمان بازرگانی

۱۳-   دانشگاه شریف

۱۴-   اداره کل تربیت بدنی

۱۵-   شهرداری ها

۱۶-   اداره هوا شناسی

۱۷-   سازمان امور مالیاتی

۱۸-   اداره کل استان داری و تحقیقات

۱۹-   سازمان تعزیرات

۲۰-   اداره کل زندانها

۲۱-   مخابرات استان تهران

۲۲-   بیمارستان های خصوصی و دولتی

۲۳-   ایران خودرو

۲۴-   شرکت نفت

۲۵-   سایپا

۲۶-   بانک ها

۲۷-   ایران خودرو دیزل ۲۸-   اداره بیمه
۲۹-   صدا وسیما

۳۰-   کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۳۱-   اداره پست

۳۲-   مرکز تحقیقات مخابرات ایران

ویژگی های کلیدی و توانمندی ها

 1. پشتیبانی کامل
 2. ارائه دهنده ی گارانتی محصولات به طور مستقل در ایران
 3. حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی
 4. سبد کاملی از محصولات
 5. رضایت مشتری
درباره می همراه
4.7 (94%) 10 امتیاز