دستبند هوشمند پرتوی ماه شیائومی

به این مطلب ستاره دهید
chidaog_01

دستبند هوشمند پرتوی ماه شیائومی ترکیب کاملی از فشن و تکنولوژی است که که موجب شده است این دو صنعت از یکنواختی خارج شوند. این دستبند برای بسیاری از موقعیت‌ها و فضاهای ورزشی و یا محل کار مناسب است که همچنین می‌توانید زمان صرف غذا و هنگامی که دورهم هستید، استفاده کنید. Amazfit نه تنها به هارمونی پوششی شما کمک می‌کند بلکه از لحاظ زینتی می‌تواند زیبایی خاصی داشته باشد.
در دستبند هوشمند پرتوی ماه Amazfit از زیرکونیای سرامیکی به عنوان پوسته صفحه استفاده شده است. وزن این مواد سبک، لطیف مانند یشم و سختی آن مانند الماس و یاقوت کبود است و بند آن مقاومت بالایی دارد که می‌تواند براقی دائمی داشته باشد.
مانیتورینگ هوشمند مستقل و بررسی وضعیت بدن در حالت خواب، انتقال اطلاعات به لوازم خانگی، مدیریت خودکار روشنایی خانه، تلویزیون و تهویه هوا ( این ویژگی‌ها در محصولاتی که از پروتکل کنترل Amazfit پشتیبانی می‌کنند، قابل استفاده است).
بررسی وضعیت خواب/ردیاب ورزشی/اعلان تماس: خواب و ورزش شما را بررسی می‌کند و به شما برای خلق عادت‌های خوب زندگی کمک می‌کند؛ همچنین با ایجاد لرزش، تماس تلفنی را به شما اطلاع می‌دهد.
شما می‌توانید این دستبند را زمانی که دستان و صورت خود را می‌شویید و یا حتی دوش میگیرید و به استخر رفته‌اید، به دستان خود ببندید.
برای استفاده از این دستبند شیائومی، اپلیکیشن Mi Fit را در Play Store یا App Store جست‌وجو کرده و دانلود کنید.

chidaog_03

chidaog_05

chidaog_08

chidaog_10

chidaog_12

chidaog_15

chidaogg_11

chidaogg_14


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برچسب‌ها, , , , , , , ,