تماس با گارانتی: 02188799877 داخلی 105 * درخواست نمایندگی: 02188653063

احتمالاً شیائومی در اولین عرضه‌ی عمومی خود ۲۰ میلیارد دلار ارش‌گذاری شود

شیائومی در چندسالی که از تأسیسش می‌گذرد، راهی طولانی طی کرده است. اپل چین کار خود را با موبایل آغاز کرد و سپس محصولات خود را به چند شاخه از جمله تلویزیون، جاروبرقی، دوربین، روتر، دستبند سلامتی، اسپیکر، هندزفری و … توسعه داد. احتمالاً بزرگترین تصمیم شیائومی در امسال زمانی خواهد بود که عمومی شود.
گزارش‌های رسیده از چین حاکی از ارزش‌گذاری این برند به مقدار ۲۰۰ میلیارد دلار در هنگام عمومی شدن در سال ۲۰۱۸ است. این خبر توسط مدیرعامل شیائومی اطلاع‌رسانی شده و توسط یک بانک سرمایه‌گذاری تأیید شده است.
این روزها خبر عرضه‌ی عمومی اولیه شیائومی در تیتر اخبار مشهود است. هفته‌ی پیش بانک‌های هنگ کنگ اعلام کرده بودند که انتظار دارند ارزش شیائومی به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد. اما اکنون این میزان، ۲ برابر آن اعلام شده است و اگر واقعاً به این میزان برسد، شیائومی به بیش از دو برابر ارزش کنونی Baidu که اکنون ۸۵ میلیارد دلار است، دست خواهد یافت.
در اواسط سال ۲۰۱۶ اصلاً انتظار نمی‌رفت که شیائومی تا سال ۲۰۲۵ عرضه‌ی عمومی شود. لِی جون در سال ۲۰۱۰ گفته بود که این کمپانی حداقل به ۱۵ سال زمان نیاز دارد تا عرضه‌ی عمومی شود. اما اکنون سناریو تغییر کرده و این زمان به ۷ سال تقلیل پیدا کرده است.
خط تولید امسال شیائومی شامل گوشی Mi 7 است که انتظار می‌رود اولین گوشی شیائومی مجهز به شارژ بی‌سیم باشد. شیائومی همچنین در نیمه‌ی دوم سال، پیش از رونمایی Mi Mix 3 گوشی‌های Redmi 5 و Redmi 5 Plus را در خارج از چین معرفی خواهد کرد.

منبع: GizmoChina

 

تلگرام شیائومی
تماس شیائومی
گارانتی شیائومی