۰۲۱-۸۸۶۵۳۰۶۳

فروش بیش از ۳ میلیون دستگاه تصفیه هوای شیائومی در سال ۲۰۱۷

دستگاه تصفیه هوا، دستگاهی است که آلاینده‌های مختلف (از قبیل ذرات PM2.5، گردوغبار، بو، فرمالدهید، باکتری، مواد حساسیت‌زا و…) را جذب، تجزیه و یا تبدیل و هوا را پاک می‌کند.
در صنعت تصفیه هوا، برند شیائومی، نامی آشنا بوده که دستگاه‌های تصفیه هوای مختلفی را روانه‌ی بازار کرده است. دیروز، شیائومی در فستیوال سالانه اعلام کرد که فروش دستگاه های تصفیه هوای شیائومی در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳ میلیون دستگاه بوده، درحالی که در سال ۲۰۱۶، دو میلیون دستگاه بوده است.

 

دستگاه تصفیه هوای شیائومی
آمار و ارقام نشان می‌دهد که نه تنها فروش دستگاه تصفیه هوای شیائومی رکورددار شده، بلکه بیش از ۱/۶ میلیون فیلتر تصفیه هوای شیائومی نیز در سال ۲۰۱۷ به فروش رفته است.
دستگاه تصفیه هوای شیائومی، اولین نسخه‌ی این تصفیه هوا بود. پس از آن شاهد عرضه‌ی دستگاه تصفیه هوای ۲، Pro و ۲S بودیم. ماه گذشته، شیائومی دستگاه تصفیه هوای نسخه Max را روانه‌ی بازار کرد که میزان تحویل هوای پاک شگفت‌انگیزی (۱۰۰۰ متر مکعب در ساعت) دارد. این میزان تحویل هوای پاک، دستگاه را قادر می‌سازد تا در ظرف ۳ دقیقه، یک فضای ۱۲۰ متر مربعی را پاک کند. دستگاه Mi Air Purifier Max طراحی شبیه نسخه‌های پیشین خود و یک صفحه نمایش OLED دارد.

  • آرشیو مقالات

  • دسته بندی محصولات

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تلگرام شیائومی
    تماس شیائومی