۰۲۱-۸۸۶۵۳۰۶۳

مسواک برقی کودکان شیائومی مدل Sonic Electric

بهداشت دهان و دندان، کودکان و بزرگسالان ندارد و در هر سنی امری ضروری محسوب می شود. علاوه بر بهداشت دهان و دندان باعث زیبایی لبخند نیز می شود. ولی به دلیل حساس بودن دندان های کودکان، نیاز به مراقبت های بیشتری می باشد. همچنین باید مرتب دندان های کودکان توسط دندانپزشک معاینه شود. این اتفاق از نگرانی والدین برای بهداشت کودکان خود می کاهد.

مسواک برقی کودکان شیائومی مدل Sonic Electric، مناسب برای کودکان ۴ سال و بالاتر می باشد . به دلیل دندان های نرم کودکان در مسواک برقی شیائومی از برس های نرم و لاستیکی با قطر ۱۲۷ میلی متری سه بعدی تشکیل شده است که به لثه ها آسیبی نمی رساند.

مسواک برقی کودکان شیائومی مدل Sonic Electric، دارای بسته بندی ای با طراحی کودکانه می باشد که می توان برچسب های آن را نیز تعویض کرد.

مسواک برقی کودکان شیائومی مدل Sonic Electric، از اپلیکیشن شیائومی پشتیبانی می کند که می توانید از طریق آن ویدیوهای آموزشی را پخش کنید و به کودکان آموزش دهید. طراحی مسواک برقی شیائومی، ضد آب می باشد که به راحتی تمیز می شود بدون آنکه آسیبی به مسواک وارد شود.

مسواک برقی کودکان شیائومی مدل Sonic Electric، مجهز به ظرفیت باتری ۸۰۰ میلی آمپری با شارژر بی سیم می باشد که قادر به نگهداری شارژ خود تا ۲۰ روز را نیز دارد.

  • آرشیو مقالات

  • دسته بندی محصولات

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تلگرام شیائومی
    تماس شیائومی