تماس با گارانتی: 02188799877 داخلی 105 * درخواست نمایندگی: 02188653063

۸ گوشی شیائومی در سال ۲۰۱۸ در هند رونمایی خواهند شد

در طی چندسال گذشته، بازار تلفن همراه هوشمند در هند، تحت سیطره‌ی سامسونگ بوده است. اما پژوهش انجام‌شده توسط مؤسسه‌ی داده‌های بین‌المللی (IDC) برای فصل سوم سال ۲۰۱۷ میلادی، نشان داد سهم بازار شیائومی با سهم بازار سامسونگ برابر شده است.
آقای مانو کومار جِین، قائم مقام و مدیر اجرایی شیائومی در هند، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز گفت شیائومی در حال تمرکز بر حضور آفلاین سال ۲۰۱۸ است. این کمپانی مطرح اولین فروشگاه آفلاین خود را در هند در ماه مِی ۲۰۱۷ افتتاح کرد و هم اکنون ۱۷ می هاوم در سراسر هند دارد.
آقای Jain در سال گذشته گفته بود که شیائومی قصد دارد تا اواسط سال ۲۰۱۹، تعداد ۱۰۰ فروشگاه آفلاین در هند تأسیس کند. ایشان گفته است با توجه به وضعیت کنونی فروشگاه‌ها، شیائومی هم اکنون از برنامه زمانی خود جلوتر است. شیائومی همچنین با فروشگاه‌هایی که علاوه بر شیائومی، محصولات برندهای دیگر را نیز می‌فروشند، همکاری می‌کند.
شیائومی در سال ۲۰۱۷ تعداد ۸ موبایل در هند رونمایی کرده بود. گوشی Redmi 5A شیائومی حائز کمترین قیمت ۷۸ دلار، و گوشی Mi Mix 2 با قیمت ۵۱۷ دلار دارای بیشترین قیمت بودند. آقای جِین همچنین تأیید کرد که امسال، بازار گوشی هند شاهد رونمایی ۶ الی ۸ گوشی جدید شیائومی خواهد بود.

منبع: GizmoChina

تلگرام شیائومی
تماس شیائومی
گارانتی شیائومی