هوآمی، یکی از همکاران شیائومی از ساعت هوشمند و جدید خود به نام ساعت  T-Rex آمازفیت که پیش بینی می شد در 2 ژانویه رونمایی و راه اندازی شود، فقط یک عکس تبلیغاتی از این ساعت و همچنین تاریخ جدید راه اندازی آن منتشر کرد.

در ابتدا باید گفت، Amazfit T-Rex  در تاریخ 8 ژانویه در یک رخداد جهانی راه اندازی خواهد شد، در حقیقت این ساعت باید در هفته بعد در لاس وگاس رونمایی شود.

در این پوستر آمده Amazfit T-Rex  از سری جدید ساعتهای با کیفیت ( با اطمینان میتوان گفت که در محیط های باز از آن استفاده کنید) می باشد. از این پوستر میتوان حدس زد که ساعت  T-Rexبسیار طراحی با دوام و منحصر به فردی دارد.

با جسارت میتوان بیان کرد که آخرین مدل ساعت هوشمند هوآمی با بیشتر ساعت های با کیفیت سری  Garmin  Fenix  و Shearwater Teric در حال رقابت است.

پوستر تبلیغاتی نشان میدهد که Amazfit T-Rex دو دکمه در سمت راست خود دارد و دکمه سوم هم در سمت چپ قرار گرفته است.شاید دکمه چهارمی هم داشته باشد که آن هم در سمت چپ وجود دارد و داخل تصویر قابل دیدن نیست و نمیشود صد در صد به این موضوع پی برد.

این ساعت بسیار با کیفیت است و مشتریان توقع دارند که ضد آب و از امکاناتی چون : ارتفاع سنج و فشارسنج داخلی، قطب نما و GPS بهره ببرد و همچنین امیدواریم باتری آن طول عمر زیادی داشته باشد.با این تفاسیر ممکن است قیمت آن از بقیه ساعت‌های هوشمند هوآمی بیشتر باشد.

نمیتوان حدس زد که چه تعداد مدل از محصولات هوآمی در این مراسم راه اندازی میشوند اما امیدوار هستیم تا آخر سال مدل های خیلی بیشتری ارائه شود.

باید خاطر نشان کنیم که در کنار سری T-Re،هوآمی قصد دارد جفت ایرباد TWSرا در 7 ژانویه و همچنین نسخه به روزرسانی شده از Amazfit Bip به نام Bip S را رونمایی کند.