شرکت شیائومی گوشی هوشمند Redmi Note 7 Pro را در فوریه سال 2019 معرفی کرد و مدتی بعد شاهد عرضه نسخه جانشین آن با نام Redmi Note 8 Pro با موفقیت بهتر راهی بازار شد. در این بین بزودی نیز باید شاهد معرفی سری ردمی نوت 9 از جمله گوشی هوشمند ردمی نوت 9 پرو باشیم.
در حالی که چندین ماه از عرضه ردمی نوت 7 پرو می گذرد، شیائومی قصد داشته بزودی برای این میان رده اندروید 10 کیو را با رابط کاربری MIUI 11 دردسترس کاربران قرار دهد.

همچنین بخوانید: انتشار آپدیت اندروید 10 شیائومی Mi CC9

پیشتر شیائومی MIUI 11 را برای این گوشی هوشمند منتشر کرد. حتی پیشتر این شرکت اندروید 10 کیو را برای ردمی نوت 8 پرو منتشر ساخته اما همچنان ردمی نوت 7 پرو با اندروید 9.0 پای باقی مانده و انتظار می رود بزودی شامل یک اندروید 10 شود.
به تازگی شیائومی بتا اندروید 10 کیو با رابط کاربری MIUI 11 را دردسترس کاربران ردمی نوت 7 پرو قرار داد. با این عمل مشخص شده که شیائومی قصد دارد در آینده نزدیک اندروید کیو را برای میان رده سال 2019 خود منتشر کند. این بتا نسخه 20.3.4 بوده و حجمی 2.1 گیگابایتی دارد.

متاسفانه این نسخه بتاست و مشکلاتی را دربرمی گیرد. بنابراین نباید انتظار داشته باشید آپدیت فعلی خالی از هرگونه مشکل باشد. به شکلی که شیائومی به مرور زمان با رفع مشکلات نسخه های بتا، نسخه نهایی اندروید 10 کیو را با MIUI 11 دردسترس کاربران ردمی نوت 7 پرو قرار خواهد داد.

از آنجایی که ردمی نوت 8 پرو پیشتر اندروید 10 کیو را دریافت کرد، طولی نخواهد کشید که این بروزرسان برای صاحبان گوشی هوشمند ردمی نوت 7 پرو منتشر شود. تاکنون شایعات مختلفی پیرامون اندروید 10 گوشی ردمی نوت 7 منتشر شد. حال این بتا نشان می دهد تا انتشار نسخه نهایی فاصله چندانی باقی نمانده است.

پیش بینی شده در کنار ردمی نوت 7 پرو، اندروید 10 برای ردمی نوت 7 نیز دردسترس قرار گیرد.
منبع