تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

[بسته شده] قوانین انجمن رایانه همراه  

  RSS

رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
ارسال‌ها: 48
07/12/1397 1:41 ب.ظ  

انجمن رایانه همراه، محلی برای ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان است تا کاربران بتوانند پرسش‌ها و مشکلات خود را در رابطه با محصولات طرح و تجربیات خود پیرامون گجت های هوشمند شیائومی و سایر برندهای زیرمجموعه آن را با سایرین به اشتراک بگذارند. از همین رو، قوانینی را برای آسودگی کاربران در نظر گرفته‌ایم که در ادامه می‌توانید آنها را مطالعه نمایید:

  1.  تمام فعالیت‌های انجمن رایانه همراه بر پایه اخلاق و ادب بنا نهاده شده است؛ از همین رو از کاربران در خواست می‌شود در برخورد با یکدیگر، احترام را سرلوحه رفتار خود قرار دهند.
  2. تمامی افراد ملزم به انتخاب نام کاربری مناسب هستند. حساب‌های ایجادشده با نام نامناسب، بدون اطلاع قبل حذف خواهد شد.
  3. کاربران نباید بیش از یک حساب کاربری در انجمن ایجاد نمایند؛ سوالات خود را با یک حساب کاربری مطرح کنید تا بازخورد بهتری دریافت کنید.
  4. هرگونه توهین به ادیان، نژادها و اقوام مختلف ممنوع است.
  5. سوالات صرفا باید با زبان فارسی مطرح شوند.
  6. پست‌هایی که حاوی لینک از سایت‌های مسدودشده باشند، بدون اطلاع حذف می‌شوند.
  7. تبلیغ سایر وب‌سایت‌ها و برندها ممنوع بوده و پست‌های حاوی تبلیعات، بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.
این موضوع ویرایش شده 622 سال قبل به‌وسیله رایانه همراه

اشتراک گذاری: