تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

[حل شده] پاور بانک تقلبی هم داریم تو بازار؟  

RSS

dota3
(@dota3)
Active Member
عضو شده: 6 ماه قبل
13/12/1397 1:07 ب.ظ  

آیا پاور بانک های تقلبی هم هست تو بازار؟ من یه مدل دیدم خیلی قیمتش پایینتر از فروشگاه ها بود. طرفم میگفت گارانتی نداره ولی مهم نیست چون گارانتی ها همشون الکی هستن

من چیکار باید بکنم؟ کی درست میگه ؟؟؟؟؟

نقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
13/12/1397 1:21 ب.ظ  

سلام

بله. پاور بانک های تقلبی زیادی تو بازار به فروش میرسه که هنگام خرید، حتما باید دقت کنید. یکی از مواردی که احتمالا به اون برخورده باشید، همین قیمت پایین هست.

تفاوت های زیادی بین نسخه اورجینال و تقلبی پاور بانک ها وجود دارد که مهم‌ترین اون، لیبل رسمی شرکتی و کد امنیتی 20 رقمی برای اصل بودن کالا هست. موارد بسیار زیاد دیگه هم هستن مثل چاپروی کابل، چاپ لوگوی شرکتی روی پاور بانک، ظرفیت، طراحی یا حتی قابلیت ها. مثلا پاور بانک های تقلب نمیتونن هنگام شارژ شدن، یک موبایل یا یک تبلت رو هم اشرژ کنن؛ ولی پاور بانک های اورجینال هیچ مشکلی در این زمینه ندارن و همزمان با شارژ شدن میتونن محصولات دیگه رو هم شارژ کنند.

خیر خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن انجام میشن و هیچ‌وقت نباید این برداشت رو داشته باشید که گارانتی یا ضمانت کالا هیچ فایده‌ای نداره.

This post was modified 622 سال قبل by رایانه همراه

dota3 پسندید
پاسخ دادننقل‌قول
dota3
(@dota3)
Active Member
13/12/1397 1:39 ب.ظ  

آخ آخ من یه دونه پاور بانک ارزون خریدم برای همسرم یعنی تقلبی بود 😮  😮

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
13/12/1397 1:43 ب.ظ  

بله متاسفانه

در مرحله اول سعی کنید پاور بانک ها رو از یه منبع مطمئن خریداری کنید

اگر خواستید این پاور بانک ها رو فروشگاه های متفرقه بخرید هم حتما باید به نکاتی که تو مقاله زیر هست توجه کنید تا اشتباه خرید نکنید

راهنمای تشخیص پاور بانک اصل و تقلبی شیائومی

dota3 پسندید
پاسخ دادننقل‌قول
dota3
(@dota3)
Active Member
13/12/1397 1:46 ب.ظ  

ممنونم از راهنماییتون. حتما سعی میکنم با گارانتی بخرم پس

شما هم پاور بانک میفروشید  ؟؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
13/12/1397 1:48 ب.ظ  

مستقیم خیر، ما فروش سازمانی داریم

برای خرید پاور بانک ها میتونید از طریق نماینده ها اقدام کنید.

dota3 پسندید
پاسخ دادننقل‌قول
dota3
(@dota3)
Active Member
13/12/1397 1:49 ب.ظ  

اهان. بله مرررسی بازم

پاسخ دادننقل‌قول
اشتراک گذاری: