تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

پاور بانک من گارانتی داره یا نه؟  

RSS

rostamiani
(@rostamiani)
New Member
عضو شده: 7 ماه قبل
1398/02/03 4:23 ب.ظ  

سلام
من از دیجیکالا یک پاوربانک با گارانتی رایانه همراه خریدم. ولی وقتی به دستم رسید کارت گارانتی نداشت
با پشتیبانی دیجیکالا تماس گرفتم و پیگیری کردم.
تامین کننده ادعا می کنه گارانتی با فاکتور جوابگو هست. آیا این قضیه صحت داره؟

نقل‌قول
برچسب‌های موضوع
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
1398/02/04 8:12 ق.ظ  

سلام
دوست عزیز در صورتی که کالای شما دارای لیبل گارانتی رایانه همراه هست کالای شما شامب 18 ماه گارانتی رایانه همراه در ابتدا تعمیر و بعد تعویض هست. در صورتیکه کالا دارای لیبل رایانه همراه هست از طریق لینک https://mihamrah.com/warranty-registration/ اقدام به ثبت گارانتی کالای خود کنید و جای هیچ نگرانی نیست.

پاسخ دادننقل‌قول
rostamiani
(@rostamiani)
New Member
عضو شده: 7 ماه قبل
1398/02/06 4:22 ق.ظ  

متاسفانه نداره
از طریق دیجیکالا باید پیگیری کنم

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
1398/02/07 7:25 ق.ظ  

در صورتیکه کالا با گارانتی رایانه همراه در سایت دیجیکالا به فروش رسیده و کالایی که به دست شما رسیده فاقد لیبل گارانتی هست حتما از طریق دیجیکالا پیگیری کنید تا مشکل حل بشه.

پاسخ دادننقل‌قول
اشتراک گذاری: