تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

[حل شده] روش اتصال تی وی باکس شیائومی  

RSS

dota3
(@dota3)
Active Member
عضو شده: 6 ماه قبل
12/12/1397 1:53 ب.ظ  

من یه تی وی باکس شیائومی خریدم ولی نمیدونم چطور باید به تلویزیونم وصلش کنم. لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی منتظر این محصول بودم ولی الان نمیتونم ازش استفاده کنم.

نقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
13/12/1397 12:56 ب.ظ  
ارسال‌شده توسط: dota3

من یه تی وی باکس شیائومی خریدم ولی نمیدونم چطور باید به تلویزیونم وصلش کنم. لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی منتظر این محصول بودم ولی الان نمیتونم ازش استفاده کنم.

سلام

میشه لطفا بفرمایید که کدوم مدل رو خریداری کردید؟

پاسخ دادننقل‌قول
dota3
(@dota3)
Active Member
13/12/1397 1:05 ب.ظ  

mi box 4k. یه همچین اسمی داره فکر کنم.

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
13/12/1397 1:34 ب.ظ  

خب بله، شما می باکس نسخه گلوبال رو تهیه کردید

روش راه اندازی بسیار راحته. بعد از اتصال دستگاه به تلویزیون، باید ریموت بلوتوثی رو نزدیک دستگاه نگه دارید تا عملیات جفت‌سازی شروع بشه. بعد از اون هم نیاز به لاگین کردن با جیمیل دارید.

ما قبلا یه آموزش تصویری در این زمینه تهیه کرده‌ بودیم که بهتون پیشنهاد میکنم اون رو مطالعه بفرمایید.

آموزش کامل کار با شیائومی می باکس نسخه گلوبال

پاسخ دادننقل‌قول
dota3
(@dota3)
Active Member
13/12/1397 1:37 ب.ظ  

ایول به این پاسخگویی سریعتون. مرررررسی

پاسخ دادننقل‌قول
اشتراک گذاری: