تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

[حل شده] میخوام زبان دستبند هوشمند می بند 3 رو عوض کنم  

RSS

mehrzad
(@mehrzad)
New Member
عضو شده: 5 ماه قبل
08/12/1397 10:41 ق.ظ  

من میخوام زبان دستبند هوشمند می بند 3 شیائومی رو عوض کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا منو راهنمایی کنید

نقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 1 سال قبل
08/12/1397 11:37 ق.ظ  
ارسال‌شده توسط: mehrzad

من میخوام زبان دستبند هوشمند می بند 3 شیائومی رو عوض کنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا منو راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

فقط می بند 3 نسخه گلوبال زبانش انگلیسی هست. برای اینکه زبان نسخه چین دستبند mi band 3 شیائومی رو عوض کنید، نیاز به انجام چند کار دارید:

1. اول باید دستبند رو اصطلاحا unpair کنید. یعنی اگر اتصالی هست بین اون و گوشی، اتصال رو قطع کنید.
  2. نسخه مخصوصی از اپلیکیشن Mi Fit رو از اینجا دانلود و نصب کنید.
  3. فایل دانلودشده رو روی گوشیتون نصب کنید.
  4. در مرحله بعدی، باید بلوتوث گوشی رو روشن کنید و گزینه add device به معنی اضافه کردن دستگاه رو بزنید. (البته اینجا باید یک حساب کاربری بسازید اگر ندارید.)
  5. وقتی که گوشی شروع به جستجو کرد و درخواست اتصال نمایش داده شد، روی دستبندتون ضربه بزنید (نه محکم و نه آروم. در واقع جوری که موتور ویبره داخل دستبند حرکت کنه)
  6. تو این مرحله، کار آپدیت فریمور می بند 3 شروع میشه. بعد از دانلود فریمور، دستبندتون به صورت خودکار خاموش میشه و بعد از روشن شدن، زبانش انگلیسی خواهد بود.
  7. حتما توجه کنید که بعد از دانلود فریمور، دستگاه رو unpair و اپلیکیشنی که دانلود کرده بودید رو حذف کنید.

بعد از انجام مراحل بالا، نسخه رسمی اپلیکیشن Mi Fit رو از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. بعد از روشن کردن دستگاه هم حتما زبان اون باید انگلیسی شده باشه. حالا برای pair کردن می بند 3 با موبایل، حتی ممکنه تا 10 دقیقه هم مجبور باشید صبر کنید.

اگر بازم تو مراحل نصب سوالی داشتید میتونید همین بخش بپرسید. امیدوارم این آموزش تصویری هم کمکتون کنه. 🌹

taher2 و mehrzad پسندیدند
پاسخ دادننقل‌قول
mehrzad
(@mehrzad)
New Member
08/12/1397 12:00 ب.ظ  

من همچنان مشکل دارم تو این کار ... فایلش دانلود نمیشه اصصصصصلا!

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
08/12/1397 12:05 ب.ظ  

چرا نمیتونید دانلود کنید؟ چه اتفاقی میفته؟

پاسخ دادننقل‌قول
taher2
(@taher2)
Active Member
08/12/1397 12:07 ب.ظ  

آره برای منم سخت بود ولی مراحل رو دنبال کردم حل شدش

پاسخ دادننقل‌قول
m.mohammadi
(@m-mohammadi)
Active Member
08/12/1397 12:09 ب.ظ  

نسخه گلوبال خیلی راحت هستش

پاسخ دادننقل‌قول
mehrzad
(@mehrzad)
New Member
08/12/1397 12:11 ب.ظ  
ارسال‌شده توسط: رایانه همراه

وقتی روی لینک میزنم یه صفحه سیاه میاد

چیکار کنم لطفا کمکم کنید

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
08/12/1397 12:24 ب.ظ  
ارسال‌شده توسط: رایانه همراه

وقتی روی لینک میزنم یه صفحه سیاه میاد

چیکار کنم لطفا کمکم کنید

کافیه روی اون گزینه آبی رنگ وسط کلیک کنید تا عملیات دانلود شروع بشه

لطفا د صورت مشکل، همینجا اعلام کنید

mehrzad پسندید
پاسخ دادننقل‌قول
mehrzad
(@mehrzad)
New Member
09/12/1397 6:13 ق.ظ  

وااااای خدای من درست شد مرررررسی