تالار گفتمان رایانه همراه ، محلی برای اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات شیائومی ، طرح سوالات پیرامون وسایل هوشمند شیائومی و بیان کردن انتقادات و پیشنهادات برای بهبود فعالیت‌ها است. هدف اصلی از راه‌اندازی انجمن شیائومی نزدیک‌تر شدن ارتباط با کاربران و ایجاد فضایی برای تعامل بیشتر به منظور پیدا یافتن جواب سوال‌هایی است که شاید در هیچ جای دیگری قادر به پیدا کردن آنها نباشید. اگر از کاربران محصولات شیائومی هستید یا قصد خرید آنها را دارید، همین حالا به تالار گفتمان رایانه همراه ملحق شوید.

گوشی ردمی 6 ارزش خرید داره؟  

RSS

lale
 lale
(@lale)
Active Member
عضو شده: 6 ماه قبل
15/12/1397 7:04 ق.ظ  

دوباره سلام

اول ممنونم بابت پاسخگوییتون در مورد اسکوتر برقی شیائومی

و اینکه من یه سوال دیگه هم دارم ازتون. من میخوام موبایل ردمی 6 شیائومی رو بخرم ولی در مورد امکاناتش مطمئن نیستم. آیا این گوشی ارزش خرید داره؟ سی پی یوش قوی هست؟ لطفا در این زمینه هم راهنماییم کنید. چون با این قیمتا، الان ردمی 6 ارزش خریدش بالاتر از بقیه موبایل هاست.

نقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
عضو شده: 2 سال قبل
15/12/1397 7:16 ق.ظ  

سلام

خواهش میکنم

او باید ببینید که چه مقدار میخواید بابت گوشی هزینه کنید و چه انتظاراتی از موبایل آیندتون دارید.

اما به صورت کلی، بله؛ گوشی ردمی 6 شیائومی ارزش خرید بالایی داره. این گوشی به تراشه Helio P22 شرکت مدیاتک با پردازنده هشت هسته‌ای 2.0 گیگاهرتزی مجهز شده. اگر استفاده روزمره و عادی دارید، حتما همین پردازنده مناسب شما هست.

پاسخ دادننقل‌قول
lale
 lale
(@lale)
Active Member
15/12/1397 7:17 ق.ظ  

در مورد سیستم عامل یا کیفیت دوربین چی؟

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
15/12/1397 7:22 ق.ظ  

سیستم عامل پیش فرض، اندروید 8.1 اوریو با رابط کاربری miui 9 هست.  دوربین پشتی دو تا سنسور داره: اصلی 13 مگاپیکسلی و ثانوی 5 مگاپیکسلی. دوربین سلفی هم 5 مگاپیکسلی هستش.

به هر حال این یه موبایل رده پایین هست و نباید انتظار امکانات خاص یا قدرت بسیار بالا رو داشته باشید ازش

پاسخ دادننقل‌قول
lale
 lale
(@lale)
Active Member
15/12/1397 7:22 ق.ظ  

خب الان این گوشی اندروید 8.1 رو داره ... ممکنه براش اندروید 9.0 هم بیاد؟

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
15/12/1397 7:23 ق.ظ  

بله اندروید پای رو دریافت میکنه

پاسخ دادننقل‌قول
lale
 lale
(@lale)
Active Member
15/12/1397 7:24 ق.ظ  

باتریش چی؟ یه خورده کاملتر توضیح بدید لطفا

پاسخ دادننقل‌قول
رایانه همراه
(@admin)
Admin
15/12/1397 7:24 ق.ظ  

دوست عزیز قبلا در مورد این گوشی مفصل حرف زدیم. لینک زیر حتما کمکتون میکنه

بررسی امکانات شیائومی ردمی 6 (XIAOMI REDMI 6)

پاسخ دادننقل‌قول
اشتراک گذاری: