رایانه همراه، نمایندگی رسمی محصولات شیائومی ایران به منظور ایجاد ارتباط مؤثر، مستقیم و منظم بین شرکت و مشتریان خود سامانه‌ای تحت عنوان «باشگاه مشتریان» راه‌اندازی نموده است. این شرکت در چشم‌انداز باشگاه مشتریان خود خدمت‌رسانی به کلیه دارندگان و علاقه‌مندان به محصولات خود را متصور می‌باشد. شما کاربر گرامی، با ورود به این باشگاه و استفاده از خدماتی نظیر طرح‌های مناسبتی، قرعه‌کشی، نظرسنجی، ارزشیابی، پاسخگویی به سؤالات متداول و … می‌توانید خدمات بهتری از شرکت دریافت نمایید و ما را در انجام خدمات شایسته‌تر و جلب رضایتمندی بیشتر یاری فرمایید.
شما مشتریان شرکت رایانه همراه می‌توانید در این سامانه ثبت نام کرده و از طرح‌ها و قرعه‌کشی‌های متنوعی که برایتان درنظر گرفته‌ایم استفاده کنید. همچنین می‌توانید با شرکت در نظرسنجی‌ها و ارزیابی عملکرد شرکت رایانه همراه، در بهبود ارائه خدمات، به ما کمک کنید و از خدمات باکیفیت‌تری در آینده بهره ببرید. در واقع این بستر، به ما کمک می‌کند تا با علائق شما بیشتر آشنا و از مشکلاتتان باخبر شویم و برای رفع مشکلات و عرضه محصولات شیائومی موردعلاقه‌تان اقدام کنیم.
باشگاه مشتریان رایانه همراه گام بزرگی در جهت تأمین خواسته‌های شما و استفاده از منابع مناسب برای رضایتمندی بیشتر شما همراهان همیشگی این شرکت است.

اخبار

جوایز