همه شما کاربران گرامی دستبندهای سلامتی شیائومی را می‌شناسید. شیائومی توانسته است با عرضه دستبندهای باکیفیت و با امکانات جالب، همه توجه‌ها را به سمت خود جلب کند و در دنیای گجت‌های پوشیدنی، حرف اول را بزند.

می بند 1A اولین نسل این دستبندهاست که ساده‌ترین آن نیز هست. این دستبند سلامتی، تعداد گام‌ها را می‌شمارد، میزان کالری سوزانده‌شده را محاسبه می‌کند و کیفیت خواب کاربر را می‌سنجد. نسل دوم، تحت مدل می بند 1S عرضه شد که تمام قابلیت‌های Mi Band 1A شیائومی را دارد به علاوه اینکه مجهز به سنسور ضربان قلب بوده و تعداد ضربان قلب بدن را اندازه می‌گیرد. هردو نسخه، هنگام زنگ خوردن گوشی، ویبره می‌زنند و می‌توان روی آن‌ها آلارم تنظیم کرد. اما این پایان کار نبود. شیائومی با اضافه کردن یک صفحه نمایش و یک دکمه تاچ، از می بند 2 پرده‌برداری کرد. برای مشاهده اطلاعات اندازه‌گیری‌‌شده توسط دستبند دیگر لزوماً وجود اپلیکیشن Mi Fit ضرور نیست، بلکه می‌توان اطلاعات را روی صفحه نمایش مشاهده کرد. جالب این است که هنگام تماس ورودی، نام تماس‌گیرنده روی صفحه نمایش Mi Band 2 درج می‌شود.

همچنین بخوانید:

آموزش آن‌پِیر کردن (جداسازی) دستبند سلامتی شیائومی

می بند 2 شیائومی محبوبترین این دستبندهاست که میزان فروش چشمگیری در سطح جهان داشته و دارد. هر سه دستبند روش راه‌اندازی مشابهی دارند و برای استفاده از آن‌ها در گوشی، باید اپلیکیشن Mi Fit را نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از راه‌اندازی، حتماً دستبند را شارژ کنید. دستبند در مدت 2 الی 3 ساعت کامل شارژ می‌شود. در تصویر زیر، مراحل راه‌اندازی دستبندهای سلامتی شیائومی را آورده‌ایم.

همچنین بخوانید:

آموزش ریست فکتوری کردن می بند شیائومی در چند گام ساده

توجه: اگر دستبند شارژ نمی‌شود، آن را چندبار بطور متوالی از برق خارج و وارد کنید. مشکل رفع خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن شیائومی

نرم افزار اندرویددانلود اپلیکیشن شیائومی

نرم افزار iOS

⭐ شارژ اولیه mi band 4 و mi band 3 چقدر می باشد؟

شارژ اولیه کلیه دستبند و مچ بند های شیائومی تا زمان 100 درصد می باشد و بیشتر از آن نیازی به ماندن داخل داک شارژ نیست.

⭐ چگونه ساعت شیائومی را تنظیم کنیم ؟

راه اندازی و استفاده از ساعت و دستبند های شیائومی بسیار ساده و کاربر پسند می باشد. در صورتیکه در مراحل راه اندازی اولیه دچار مشکل شدید با بخش فنی شرکت رایانه همراه تماس بگیرید 02188879677

⭐ نحوه کار با mi band چگونه است؟

ابتدا اپلیکیشن Mi Fit را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و با استفاده از بلوتوث به دستبند متصل شوید. در صورتیکه در انجام هر کدام از مراحل دچار مشکل شده اید با بخش فنی شرکت رایانه همراه تماس بگیرید.