شرکت Huami در واقع زیربرند شیائومی بوده که به تولید گجت های پوشیدنی می پردازد. در این بین به تازگی اولین تصاویر نسل بعدی دستبند تناسب اندام Huami موسوم به Amazfit 6 به بیرون درز کرد. در نسل بعدی قرار است طراحی بهبودیافته را شاهد باشیم و تجربه کاربری لذت بخش تری هم فراهم خواهد شد.

شیائومی 6 آگوست ریش تراش جدید معرفی می کند

به تازگی کاربر MagicalUnicorn در انجمن GeekDoing، تصاویر و اطلاعاتی از نسل بعدی گجت پوشیدنی آمازفیت فاش کرده که پیش از این گفته شده بود با نام Amazfit Band 6 از راه خواهد رسید.

این دستبند تناسب اندام ظاهرا با نام می اسمارت بند 6 از راه خواهد رسید و بزودی شیائومی در کنار هوائومی از آن رونمایی می کند. گجت پوشیدنی جدید دارای دستیار هوشمند صوتی آمازون الکسا است و با یک حسگر سنجش اکسیژن خون هم همراه است.
متاسفانه تاریخ انتشار یا قیمتی برای این مدل جدید ذکر نشده و نمی دانیم نسل بعدی گجت پوشیدنی شیائومی با چه قیمت عرضه خواهد شد. طبق تصاویر تبلیغاتی منتشر شده در خرده فروش آنلاین AliExpress، این دستبند که به عنوان Huami Amazfit Band 6 شناخته می شود از نمایشگر 1.1 اینچی AMOLED با وضوح 126*294 پیکسل و عمر باتری 15 روزه برخوردار است.


بنابراین نسبت به نسل پیشین این گزینه عمرباتری بیشتری دارد و تجربه کاربری بهتری رقم می زند. یکی از ویژگی های Huami Amazfit Band 6 این است که می توان از طریق پین شارژ آن را شارژ کرد. اطلاعات بیشتری از این وب سایت کسب نمی شود و نمی دانیم شیائومی چه برنامه ای برای نسل جدید دستبند تناسب اندام خود در سر دارد.


گفتنیست این شرکت درصدد است هر سال نسل جدید دستبند تناسب اندام خود را معرفی و عرضه دارد. البته شیائومی تنها آمازفیت دستبند آن نیست و ما شاهد عرضه دستبندهایی نظیر می بند هم هستیم که برای بازار چین و جهانی در نظر گرفته می شود.