هوآوی و شیائومی سال 2020 تلویزیون OLED عرضه می کنند

شرکت شیائومی مدت هاست که تولید تلویزیون هوشمند را انجام می دهد و هوآوی نیز در سال جاری تصمیم گرفت به معرفی اولین نمایشگر خود بپردازد. در حالی که برخی شرکت ها همچنان به تولید تلویزیون هوشمند LCD می پردازند، اما در سال 2020 باید با این پنل خداحافظی کنیم.

گوشی هوشمند Redmi 9 با پردازنده مدیاتک

کمپانی LG Display در حال حاضر به 15 شرکت عرضه کننده تلویزیون هوشمند، پنل نمایشگر ارائه می دهد. این برندها شامل Sony, Panasonic, Philips, Skyworth و از جمله ال جی می‌شود.

به تازگی مشخص شده که سال آینده این کمپانی قصد دارد پنل OLED را به شرکت های بیشتری عرضه کند. از جمله آنها دو برند مطرح شیائومی و هوآوی است. انتظار داریم هایسنس نیز یکی از همین کمپانی های موردبحث به شمار رود. شیائومی روزهای اخیر رسما تایید کرد سال 2020 به عرضه تلویزیون هوشمند OLED می پردازد. نسل جدیدی از تلویزیون ها که در حال حاضر برندهای مختلفی آن را به تولید می رسانند.

جزئیات دقیقی از این تلویزیون در دست نیست و مشخص بوده که شیائومی برنامه مفصلی برای عرضه تلویزیون های هوشمند نسل جدید اولد دارد. محصولات این شرکت بیشتر در بازار هند و چین عرضه می شوند. بنابراین انتظار داریم سال 2020 شیائومی مدل های اولد را معرفی و سپس در بازارهای مورد اشاره عرضه کند. جزئیات محدود است و نباید به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد.