تلویزیون ۸۲ اینچی Mi TV شیائومی با مودم 5G و با فناوری 8K ارائه خواهد شد

شیائومی به غیر از تولید گوشی‌های هوشمند در زمینه تولید محصولات دیگری مانند تلویزیون‌های هوشمند نیز بسیار معروف بوده است. تجارت تلویزیون‌های هوشمند شیائومی یکی از بزرگترین تجارت‌ها در چین و هند است. از ابتدای سال جاری، این شرکت با محصولاتی مانند Redmi Smart TV MAX 98 و Mi TV LUX OLED Transparent Edition در این بخش پیشرفت چشمگیری داشته است. تا اینکه اواخر ماه گذشته، تلویزیون‌های 82 اینچی 8K و 4K شیائومی مشاهده شدند و جزییاتی از آن‌ها فاش شد. اکنون به تازگی اطلاعات بیشتری در مورد مدل 8K این تلویزیون‌های هوشمند به دست آمده است که در ادامه با جزییات بیشتر در اختیارتان قرار خواهیم داد. البته شایان ذکر است که این اطلاعات منتشر شده بر پایه حدس و گمان بوده و فعلا جزییات به صورت دقیق و رسمی از سوی شرکت شیائومی منتشر نشده است.

تلویزیون ۸۲ اینچیMi TV 8K  (۴۳۲۰×۷۶۸۰ پیکسل) که در آینده عرضه خواهد شد، دارای شماره مدل L82M6-8K است. به ادعای کاربری به نام Digital Chat Station، این تلویزیون با پنل‌های LG ارائه خواهند شد. علاوه بر این اطلاعات جالب دیگری هم از این تلویزیون منتشر شده که در حد شایعه است اما به واقعیت نزدیک بوده و نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

براساس گفته‌ها تلویزیون ۸۲ اینچیMi TV  از نوع 8K بوده و با این قابلیت به زودی راه اندازی می‌شود. این محصول با یک مودم 5G یکپارچه ارائه خواهد شد تا تجربه جریان 8K بدون وقفه را فراهم کند. براساس شایعات این تلویزیون بسیار گران خواهد بود و احتمالا با قیمتی بیش از 49999 یوان (7331 دلار) به بازار عرضه خواهد شد.

شیائومی اولین شرکتی نخواهد بود که تلویزیون 5G را عرضه می‌کند. با این حال، ما مطمئن نیستیم که این محصول در چین به فروش می رسد یا خیر در نتیجه باید منتظر اطلاعات دقیقی از سوی شرکت باشیم. همچنین باید اشاره کنیم که، شیائومی هنوز تاریخ معرفی تلویزیون‌های هوشمند جدید 82 اینچی خود را با وضوح 4K و 8K اعلام نکرده است. از آنجا که گواهینامه آنها تأیید شده است در نتیجه باید به زودی طی هفته‌های آینده رونمایی شوند در نتیجه اطلاعات دقیق و جزییات بیشتری از این تلویزیون‌ها منتشر خواهد شد و در اختیارمان قرار خواهد گرفت. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در رابطه با این تلویزیون هوشمند ۸۲ اینچی Mi TV شیائومی با مودم 5G و با فناوری 8K با ما به اشتراک بگذارید.