شیائومی چندین تیزر جدید از طریق Weibo (شبکه رسانه های اجتماعی چین) منتشر کرده است. طیق این تیزرها، این شرکت وجود Xiaomi Mi MIX Alpha را تأیید می‌کند. علاوه بر این، تأیید شده است که صفحه نمایش این گوشی فوق منحنی خواهد بود. در ادامه جزییات بیشتر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

معرفی ویژگی اشتراک گذاری در MIUI 11

معرفی گوشی هوشمند Mi MIX Alpha شیائومی

اخیراً شیائومی تأیید کرد که Mi 9 Pro در تاریخ 24 سپتامبر وارد بازار خواهد شد. علاوه بر این، این شرکت قول پرچمدار Mi MIX و MIUI 11 را نیز داده است. تلویزیون جدید این شرکت نیز در طول آن کنفرانس به طور رسمی معرفی خواهد شد. تقریباً همه تصور می‌کردند که دستگاه Mi MIX که شیائومی در مورد آن صحبت می‌کند Mi MIX 4 خواهد بود. البته این احتمال هنوز هم وجود دارد، زیرا هر دو Mi MIX 4 و Mi MIX Alpha شایعه شده اند که وارد بازار می‌شوند.

Xiaomi MI MIX Alpha و Mi 9 Pro با اتصال 5G عرضه می‌شوند

اما در این میان Mi MIX Alpha به تازگی توسط این شرکت تأیید شده است. در حقیقت، این شرکت تأیید کرد که Mi 9 Pro و Mi MIX Alpha دارای اتصال 5G هستند. این امکان وجود دارد که هر دو نوع 4G و 5G اعلام شوند. اولین تیزر نشان می‌دهد که این گوشی از نسبت صفحه نمایش به بدنه بسیار بالایی برخوردار است و نزدیک به یک نمایشگر 100 درصد به نظر می‌رسد. از سوی دیگر در تیزر دوم قابلیت 5G آن تایید شده است و تیزر سوم در رابطه صفحه نمایش منحنی و خمیده این محصول بوده است. به وضوح می‌بینید که این صفحه نمایش در گوشه ها منحنی است.

نمایشگر فوق خمیده گوشی Mi MIX Alpha شیائومی

هنوز جزییات زیادی از این محصول در دست نیست اما احتمالا در آینده‌ای نزدیک اطلاعات تکمیلی در رابطه با این محصول جدید و صفحه نمایش منحنی آن ارائه خواهد شد. در واقع بر اساس بررسی‌ها و گزارش‌ها این صفحه نمایش چیزی فراتر از منحنی بوده و فوق خمیده یا به قولی Super-curved شناخته شده است. ما هنوز نمی‌دانیم که این گوشی چه شکلی خواهد بود. اما می‌دانیم که از حاشیه‌های بسیار نازک و صفحه نمایش فوق‌العاده خمیده از نظر طراحی برخوردار است.

Xiaomi Mi MIX Alpha با پردازنده Snapdragon 855 Plus و 12 گیگابایت رم

این دستگاه احتمالاً از فلز و شیشه یا فلز و سرامیک ساخته شده است. اسنپدراگون 855 پلاس احتمالا به عنوان پردازنده در این گوشی ارائه خواهد شد. این در حالی است که این دستگاه از رم زیادی بهره می‌برد و انتظار می رود که با حداکثر 12 گیگابایت رم به بازار عرضه شود. امیدواریم شیائومی حافظه فلش UFS 3.0 را در این اسمارت فون در اختیار طرفداران قرار دهد. شایان ذکر است که صفحه نمایش این گوشی مطمئنا از نوع AMOLED خواهد بود. انتظار می‌رود که اندروید 10 روی Xiaomi Mi MIX Alpha با  MIUI 11ارائه شود. از طرف دیگر Mi 9 Pro احتمالاً مانند Mi 9 ظاهر خواهد شد اما با داشتن Snapdragon 855 قدرتمندتر خواهد بود.