شیائومی به زودی می‌تواند “Mi Watch” را با سیستم عامل Wear OS گوگل راه اندازی کند
وقتی صحبت از گجت‌های پوشیدنی هوشمند می‌شود، شیائومی یکی از اولین اسامی و برندهایی است که به ذهن ما می‌آید. در سال 2014، این شرکت اولین سری Mi Band را از گجت‌های پوشیدنی خود راه اندازی کرد که به دلیل قیمت ارزان و مناسب آن، به سرعت توانست یک فروشنده داغ شود و تمامی محصولات جدید خود را به فروش برساند.
هرچند که شیائومی در بین نسل‌های جدید ساعت‌های تناسب اندام و گجت‌های پوشیدنی، موفقیت‌های ارزشمندی را دریافت کرده است، اما هنوز در زمینه دستگاه‌هایی با سیستم عامل Wear OS دست به کار نشده است و قصد دارد تا بهترین عملکرد را در این زمینه ارائه دهد. برای خوانندگانی که بی خبر هستند باید بگوییم که، Wear OS نسخه ای از سیستم عامل Android Google است که برای ساعت‌های هوشمند و سایر گجت‌های پوشیدنی طراحی شده است. در ادامه جزئیاتی را از این خبر در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.


احتمالا ساخت گجت‌های پوشیدنی با سیستم عامل Wear OS گوگل
مطابق اکتشافات تازه توسط APK، آخرین نسخه از Wear OS که نسخه 2.28 است، شامل کد‌هایی است که به وضوح نشان می‌دهد که شیائومی قصد دارد به اجرای این سیستم عامل پوشیدنی هوشمند در گجت‌های خود بپردازد. همانطور که کدها نشان می‌دهند، خط تولید گجت‌های پوشیدنی هوشمند آینده از Xiaomi می‌تواند با نام سری “Mi Wear” ارائه شود و روند جدیدی را برای این شکرت به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر این، این سیستم عامل تجزیه شده همچنین شامل کلید واژه “Mi Watch” است که می‌تواند نام اولین سیستم عامل Wear OS باشد که در ساعت‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی Xiaomi اجرا می‌شود.

معرفی اسپیکر شیائومی Mi Outdoor

همچنین باید گفت که شیائومی در آینده یک ساعت هوشمند با Wear OS را در آینده راه اندازی می‌کند و کد قبلی که در آخرین نسخه Wear OS قرار گرفته شده است این ادعا را تقویت می‌کند. در حالی که جزئیات در مورد ویژگی‌ها یا طراحی ادعا شده “Mi Watch” در حال حاضر در دسترس نیست، انتظار می‌رود شیائومی استراتژی قیمت گذاری خود را حفظ کرده و این سری جدید از گجت‌های پوشیدنی خود را با برچسب قیمت مقرون به صرفه ارائه دهد. در کل، احتمال راه اندازی ساعت هوشمند و گجت پوشیدنی تناسب اندام با Wear OS از شیائومی بسیار زیاد است، هرچند باید منتظر بمانیم تا یک مقام رسمی از این شرکت بیانیه ای درباره آن منتشر کند.