همانطور که ملاحظه می‌کنیم، شیائومی قبلا از گوشی هوشمند Mi CC9 رونمایی کرده بود و به تازگی نیز این کمپانی قصد دارد تا مدل دیگری از خانواده Mi 9 را معرفی کند. مدل جدید شیائومی که به زودی معرفی خواهد شد، مدل Mi 9 Lite نام دارد. در واقع گوشی‌های هوشمند Mi CC9 و Mi 9 Lite هر دو با قابلیت‌های مشابهی ارائه شده‌اند، با این تفاوت که مدل Mi CC9 برای بازار داخلی چین ارائه شده است و مدل Mi 9 Lite برای بازار جهانی تولید و عرضه خواهد شد. البته درست است که این گوشی جدید Mi 9 Lite، بسیار نزدیک به مدل Mi CC9 است، اما با تغییرات جزئی و کمی بهبود عملکرد در زمینه دوربین و دیگر بخش‌ها ارائه خواهد شد و در اختیار بازار جهانی قرار خواهد گرفت. البته شایان ذکر است که کمپانی شیائومی معمولا این کار را انجام می‌دهد و یک گوشی هوشمند خود را با یک نامی جدید برای بازارهای جهانی دیگر با تغییرات جزئی عرضه می‌کند. در نتیجه این بار هم شاهد این اقدام شیائومی خواهیم بود. در ادامه جزییاتی را در رابطه با گوشی جدید شیائومی مدل Mi 9 Lite در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گوشی جدید شیائومی با عنوان Mi 9 Lite رونمایی خواهد شد!

بر اساس گزار‌ش‌های منتشر شده، شیائومی گوشی جدید Mi 9 Lite را با دوربین سلفی پیشرفته و با رزولوشن 32 مگاپیکسلی ارائه خواهد کرد. این در حالی است که دوربین اصلی این مدل 48 مگاپیکسلی خواهد بود و قطعا از کیفیت عکاسی بالایی بهره‌مند خواهد شد. این گوشی برای بازار اروپا طراحی شده و برای شروع در 16 سپتامبر در اسپانیا روانه بازار می‌شود. در نتیجه باید منتظر واکنش کاربران اروپایی در رابطه با این محصول جدید شیائومی باشیم.

برنامه صفحه کلید Mint Xiaomi

همانطور که گفتیم این مدل جدید Mi 9 Lit در واقع همان گوشی Mi CC9 است که برای بازار جهانی ساخته و ارائه خواهد شد اما با تغییراتی جزئی همراه خواهد بود. بر اساس شایعات منتشر شده، شیائومی در این گوشی هوشمند خود از چیپست قدرتمند Snapdragon 710 کوالکوم استفاده کرده و صفحه نمایش 6 اینچی این محصول که از نوع Super AMOLED بوده، تصاویری باکیفیت را به ارمغان خواهد آورد. از طرفی گفته می‌شود که در مدل Mi 9 Li از سنسور UltraWide و سنسوری با قابلیت سنجش عمق میدان 2 مگاپیکسلی ارائه شده است.

گوشی جدید Mi 9 Lit& از نظر ظاهری، از طراحی مشابهی با مدل Mi CC9 برخوردار بوده است که این طراحی جدید و جذاب نظر بسیاری را به خود جلب کرده و شاهد رضایت بسیاری از طرفداران شیائومی از این طراحی خواهیم بود. هنوز جزییاتی از زمان معرفی این گوشی هوشمند و قیمت آن معرفی نشده است. اما احتمالا این گوشی تا هفته آینده رونمایی خواهد شد و قیمت نهایی آن نیز اعلام می‌شود. هنوز جزییات بیشتری از این محصول در دست نیست و تمامی اخبار منتشر شده بر اساس گزارش‌ها و احتمالات است اما جزییات بیشتر و قیمت آن تا هفته آینده مشخص خواهد شد.