شیائومی دستگاه پخش کننده اتوماتیک خوشبوکننده هوا را با چهار ماه طول عمر باتری راه اندازی می­کند

شیائومی طی یک نمونه اولیه و برای جذب سرمایه در بازار شیائومی، دستگاه پخش کننده خودکار خوشبوکننده هوای MIJIA را راه ­اندازی کرده است. این محصول با برچسب قیمت مقرون به صرفه 79 یوان (11 دلار) ارائه می­شود، اما این قیمت فقط مربوط به تمرین و سرمایه اولیه است. این قیمت پس از این تمرین تا ۱۰۸/۹ یوان (15 دلار) بالا خواهد رفت. این محصول علاوه بر دستگاه توزیع خودکار اتوماتیک، دارای دو بطری مایع عطر است.

در پایه این محصول مخزن قابل تعویض کوچکی وجود دارد که عطر در آن قرار گرفته است. و هر 15 دقیقه یکبار به­طور خودکار عطر را منتشر می­کند. در نتیجه، یک بطری عطر بین 1 تا 4 ماه دوام می­آورد. این دستگاه همچنین با یک باتری قدرتمند 2200 میلی­آمپر در هر ساعت همراه است، که گفته می­شود در صورت استفاده مداوم با یک بار شارژ تا چهار ماه دوام می­آورد. یک درگاه USB برای شارژ کردن آن وجود دارد. این عطر در سه اسانس موجود است:Sea Breeze Morning Dew (ژاله صبحگاهی نسیم دریا)، Xingyue Mulan وBihu Cedar که همه از روغنهای اساسی تهیه شده­اند.

شیائومی و موتورسیکلت الکتریکی Molinks

از نظر ساخت، دستگاه توزیع خوشبوکننده خودکارMIJIA  با داشتن بدنه ساخته شده از پلاستیک ABS با استحکام بالا، یک طراحی مینیمالیستی، کم حجم و سبک را دارا است. جابجایی آن بسیار آسان است و علاوه بر پخش کردن طراوت در هوا، به محیط جلوه و شکوه می­بخشد. با استفاده از فناوری اتمیزه سازی میکروسکوپی، این عطر از طریق صدها منفذ به سایز میکرونی رها می­شود و به سرعت در هوا پخش می­شود. دستگاه پخش­کننده سر­و­صدای کم 30 دسی بلی تولید می­کند، که به این معنی است که بی سر­و­صدا کار می­کند. بنابراین در صورت استفاده از آن در اتاق استراحت یا حتی در اتاق خواب در طول شب، عملکرد آن ما را تحت تأثیر قرار نخواهد داد.