رشد شیائومی تنها در زمینه‌ی تلفن همراه نیست، بلکه در زمینه‌ی برند Mijia نیز هست. میجیا پلتفرم خانه هوشمند و اینترنت اشیای شیائومی است که تمام محصولات شیائومی بجز گوشی، تحت این برند عرضه می‌شوند. این برند به عنوان گاو شیرده شیائومی عنوان می‌شود و گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که درآمد کلانی از طرف Mijia برای شیائومی حاصل شده است. امروز شیائومی، این غول تکنولوژی اعلام کرد که فروش تحت اکوسیستم Mijia از 20 میلیارد یوان (حدود 3 میلیارد دلار) عبور کرده است.

آموزش ساخت حساب کاربری Yi

نمودار فروش‌های بزرگ نشان‌دهنده‌ی رشدی بسیار بزرگ در سال گذشته از برند میجیا است. اگرچه درآمد کل بیان نشده است، ما تخمین می‌زنیم که درآمد کل حدود 15 میلیارد دلار است. شیائومی در سال گذشته با کسب درآمد 1.5 میلیارد یوانی، بازار گجت‌های پوشیدنی را قبضه کرد.

میجیا شیائومی

امسال شاهد رونمایی بیش از 100 محصول تحت برند Mijia بوده‌ایم که اکثر آنان پرفروش بوده‌اند. جالب است بدانید که در سال گذشته، 28 محصول از محصولات شیائومی برنده‌ی جوایز طراحی مختلف بین‌المللی و منطقه‌ای شدند. بنابراین، افزایش فروش محصولات شیائومی، استراتژی مارکتینگ از طریق کانال‌های چندگانه را تقویت می‌کند.

منبع: GizmoChina