مکعب جدید Mijia Rubik Xiaomi برای انتقال انرژی از طریق رابط USB

شیائومی به تازگی محصول جدیدی را با نام مکعب روبیک میجیا ارائه کرده که در واقع این محصول یک مکعب روبیک نیست. خوشبختانه، این دستگاه جدید بسیار جالب و کاربردی بوده است. همانطور که اشاره کرده‌ایم، این مکعب یک مکعب روبیک نبوده، بلکه در عوض یک مکعب برای انتقال انرژی و قدرت است به دستگاه‌های مختلف USB است و یک ایده جدید را به همراه دارد. ظاهراً این یک ایده است که مخاطبان چینی واقعاً آن را دوست دارند، زیرا از آن استقبال زیادی شده است.

مکعب Mijia Rubik یکی از داغ‌ترین محصولات اخیر شیائومی بوده است. این محصول با قیمتی معادل فقط 59 یوان (9 دلار) در اختیار مشتریان قرار گرفته و این مکعب نه تنها به هدف خود رسیده بلکه 300 درصد فراتر هم رفته است. مکعب Mijia Rubik دارای چهار درگاه استاندارد چینی در هر طرف به جز قسمت جلو بوده که در قسمت جلو ۳ درگاه به همراه کلید قرار گرفته است. این مکعب روبیک شیائومی دارای سه درگاه شارژ USB بوده و عملکردی فوق‌العاده بی‌نظیر را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

یکی از بهترین ویژگی‌های مکعب روبیک این است که در صورت خراب شدن آن، اقدامات ایمنی حتما اعمال خواهد شد. در نتیجه هنگامی که جریان الکتریکی از حد 10A MAX فراتر رود، مکعب روبیک به طور خودکار منبع تغذیه را قطع می‌کند تا از ایمنی شارژ اطمینان حاصل شود. پس از تخلیه بار اضافه، سوئیچ مبدل را می‌توان به صورت دستی دوباره روشن کرد.

تفاوت گوشی های ردمی نوت 8 و نوت 8T

این محصول برای تمامی کاربرانی که به شارژرهای USB نیاز دارند کاربردی خواهد بود و نیازی نیست تا به دنبال پریز برق برای اتصال دستگاه‌های مختلف باشید بلکه می‌توانید به راحتی از طریق یک مبدل، دستگاه‌های مختلف خود را شارز نمایید.

این محصول با کارایی بی‌نظیری ارائه شده و از آنجایی که این روزها همه به شارژر نیاز داریم در نتیجه می‌تواند نیاز افراد زیادی را برطرف کند. از سوی دیگر این محصول با قیمت پایینی که دارد توانسته است تا نظر بسیاری را به خود جلب کند و بهترین عملکرد را در اختیار مشتریان چینی قرار دهد. در حال حاضر این مکعب روبیک در بازار در اختیار مردم چین قرار دارد و مشتریان می‌توانند با قیمتی کم از یک رابط با سه درگاه USB برخوردار شوند. امیدواریم که این محصول در سطح جهانی هم عرضه شود و در اختیار عموم کاربران گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌ها قرار گیرد زیرا ایده‌ای جذاب، منحصربه‌فرد و کاربردی را به همراه داشته است و برای هر خانه یا دفتر کاری نیاز خواهد بود.

تجارت جدید شیائومی در آفریقا