برنامه صفحه کلید Mint Xiaomi

برنامه‌های صفحه کلید این روزها بسیار رایج هستند و در این میان شیائومی ، برنامه جدید صفحه کلید خود را در فروشگاه Google Play برای کاربران اندرویدی منتشر کرده است. این برنامه با عنوان Keyt Mint Keyboard ارائه شده است. این صفحه کلید به لیست محصولات شیائومی اضافه شد و قدمی جدید از این کمپانی در زمینه اپلیکیشن‌های اندرویدی خواهد بود. Mint Keyboard از 27 زبان از جمله انگلیسی، هندی، نپالی، اردو، بنگالی و دیگر زبان‌های این چنینی پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن فقط 14 مگابایت دارد و در دستگاه‌های شیائومی و غیر شیائومی قابل نصب خواهد بود.

صفحه کلید Mint Xiaomi با پشتیبانی از 27 زبان

شیائومی در یک پست در وب سایت Mi Community، کیبرد Keyt Mint را با امکاناتی مانند تایپ کردن چند انگشتی، تایپ با کشیدن حروف، پیشنهاد ایموجی در زمان واقعی و همچنین پشتیبانی از سبک های مختلف قلم معرفی کرده است. علاوه بر این، این صفحه کلید از استیکرهای ساخته شده هنری و بسته های GIF و موارد دیگر بهره می‌برد.

گوشی جدیدی از خانواده Mi 9 شیائومی

از سوی دیگر در میان زبان‌های ارائه شده صفحه کلید از زبان های هندی، نپالی، اردو، بنگالی، مراتی، تاملی، تلوگو، سانسکریت، پنجابی، گجراتی، کانادایی، مالایایی، Assamese ، Manipuri، عربی، Odiya ، Konkani ، Bodo ، Santhali ، Santhali ، Dogri، رجستانی، مرواری، سندی و میتیلی نیز پشتیبانی شده است.

شیائومی خاطر نشان کرد که صفحه کلید Keyt Mint برای کاربران با قابلیت هوش مصنوعی طراحی شده است تا عبارات و مکالمات را به شکل غنی‌تری ارائه دهد. موتور هوش مصنوعی، صفحه کلید شما را به طور مداوم فعال خواهد کرد و شخصی سازی‌های اعمال شده را یاد خواهد گرفت. از سوی دیگر این صفحه کلید قادر است تا روش و سبک نوشتاری شما را یاد بگیرد و بر نوشته‌هایتان تاثیر مستقیم بگذارد. نکته جالب این است که این کیبرد کلمات زبان محلی را نیز یاد خواهد گرفت و همچنین با زبان عامیانه سازگار خواهد شد. در واقع با وجود هوش مصنوعی، شاهد عملکردی بهتر در زمینه ارائه پیشنهادات عبارات و جملات خواهیم بود. در این اپلیکیشن می‌توانید تم‌های شخصی شده خود را با استفاده از عکس‌های شخصی خود ایجاد کنید.

می‌توانید صفحه کلید Keyt Mint را از فروشگاه Google Play بارگیری و نصب کنید. این اپلیکیشن تاکنون بیش از هزاران بار دانلود و نصب شده است. اما جدا از صفحه کلید Mint، شیائومی همچنین مرورگر Mint و لانچر Mint را نیز ارائه کرده است. لانچر Mint اوایل سال جاری معرفی شد و مرورگر Mint نیز اواخر سال گذشته رونمایی شد و در اختیار کاربران جهان قرار گرفت.

به طور کلی این صفحه کلید Mint یک پکیج کامل از صفحه کلید را ارائه کرده و از قابلیت‌های هوشمند گرفته تا قابلیت بهره‌گیری از ایموجی و استیکر را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. از آنجایی که شیائومی در هند کاربران زیادی دارد، بیشترین خدمات خود را نیز در اختیار کاربران هندی خود قرار داده است. اما به هر جهت این کیبرد برای تمامی گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان کاربردی و سازگار خواهد بود.