برند ردمی، مدتی است که از شرکت شیائومی جداشده و به عنوان یکی از زیرمجموعه های این شرکت و به صورت مستقل درحال فعالیت است. این شرکت مدتی است که خود را آماده معرفی کردن گوشی هوشمند جدید خود با نام Redmi 8A می کند. به عقیده برخی از کارشناسان این دستگاه، محصولی برای انتقال شیائومی به سطح بعدی از تولید گوشی های هوشمند بوده و تا به امروز نیز تصاویر مختلفی از آن منتشر شده است. ولی باید بگوییم که ظاهرا تمامی این تصاویر هیچ ارتباطی با این گوشی ندارند، چرا که تصاویر ثبت شده در TENNA خبر از طراحی کامل متفاوت Redmi 8A می دهند.

باتوجه به تصاویر منتشر شده از TENNA می توان اینگونه بیان کرد که گوشی هوشمند Redmi 8A فاقد هرگونه طراحی دوگانه برای اصلی دستگاه بوده و دقیقا مشابه با Redmi 7A ، و Redmi 6A و Redmi 5A به یک دوربین اصلی مجهز خواهد شد. این دوربین در سمت چپ بخش بالایی پنل پشتی قرار گرفته و یک فلش LED را همراه خود می بیند. طراحان Redmi برای بخش میانی این قسمت از یک سایه تیره تر استفاده کرده اند که ظاهری زیبا و حس خوب را به شما خواهد داد. همچنین خبری بعدی در مورد این دستگاه عدم حضور حسگر تشخیص اثرانگشت می باشد.

در بخش جلویی دستگاه شاهد حضور دوربین سلفی در بخش مرکزی و بالایی هستتیم. صفحه نمایش دارای حاشیه های مناسبی بوده و در بخش پایینی شاهد حضور لوگو تولید کننده بوده و سینی سیم کارت نیز در بخش چپ دستگاه و در کنار دکمه های پاور و تنظیم صدا قرار گرفته است. TENAA فاش کرده است که  شماره مدل تلفن M1908C3KE می باشد که مشابه شماره ای که توسط NBTC تایلند (M1908C3KG) تأیید شده، است.

گوشی جدیدی از خانواده Mi 9 شیائومی

به نظر می رسد که در ادامه ماه آگوست، تصاویر رسمی از این دستگاه در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. همچنین از آنجایی که Redmi 7 دارای دوربین دوگانه اصلی و حسگر تشخیص اثرانگشت بوده، منطقی است که Redmi 8 نیز حداقل به همین مشخصات مجهز شود. به هر حال انتظار داریم که در چند روز آینده اطلاعاتی رسمی درباره این گوشی هوشمند در پایگاه TENNA درج شود.