ویژگی های برجسته Redmi Band و ویژگی های موجود در کد منبع برنامه Xiaomi Wear

دستبند تناسب اندام شیائومی همیشه به دلیل قیمت ارزان، کیفیت سخت و عملکرد خوبش شناخته شده است. از زمان عرضه Mi Band 4 ، واحدها به فروش انبوه رسیده اند. بر اساس نظرسنجی های انجام شده توسط IDC برای Q3 2019 مشخص شده است که این دستگاه شیائومی 25 درصد از حجم بازار را پوشش داده است. البته بیشتر موارد فروخته شده از سری های Mi Band بودند.

اطلاعات جدیدی منتشر شده است که نشان می دهد برند ردمی شیائومی ممکن است تلاش کند تا موفقیت Mi Band را تکرار کند. به عبارت دیگر ردمی یک دستگاه پوششی جدید است که به طور خاصی در بخش تناسب اندام کار می کند. کلمه ی کلیدی دستبند ردمی روی کد منبع جدیدترین نسخه برنامه Wear Xiaomi مشاهده شده است. این کد نشان می دهد که دستگاه با امکاناتی مانند چهره های ساعت های مختلف ، اطلاع رسانی ، هشدار آب و هوا ، ساعت زنگ دار ، پرداخت ، پیدا کردن  دستبند، ضربان قلب، کنترل موسیقی و سایر کارکردها مجهز خواهد شد. با قضاوت این توابع به تنهایی گروه Redmi ویژگی های بیشتری را نسبت به Mi Band 4 فعلی دارد.

همچنین بخوانید: رده بندی حمل و نقل در سال 2019

علاوه بر این ویژگی ها ، برخی از افراد همچنین طرح های Redmi Band را روی سرور CDN شیائومی بررسی کرده اند. از نظر ظاهری، گروه Redmi بطور کامل از سبک طراحی Mi Band منحرف خواهد شد. این شکل ساده تر است و بسیار شبیه یک دستبند است. شاید این یکی از ابزارهای کاهش هزینه باشد.

ما انتظار داریم که این دستگاه از Mi Band ارزانتر باشد. با این حال ، Redmi هنوز هیچ گونه اطلاعاتی را در مورد گفته Redmi Band منتشر نکرده است.