تصاویر شیائومی ردمی K30 Pro تأیید کرد که با دوربین سلفی پاپ آپ می آید

برند شیائومی ردمی به تازگی گوشی هوشمند شیائومی ردمی K30 را در بازار خانگی خود عرضه کرده است و اکنون دستگاه بعدی که در همان خط با نسخه ی پرو در حال تولید است لقب ردمی K30 Pro را گرفته است. پس از دریافت گواهینامه، دستگاه مورد نظر نیز توسط مدیران شرکت تأیید شده است.

همچنین بخوانید: رونمایی از باتری Black Shark 3

در جدیدترین پیشرفت ها،  لو ویبینگ، رئیس شرکت شیائومی چین و مدیر کل برند ردمی همچنین رونمایی از پرچمدار آینده ی ردمی را تایید کرد و گفت  این گوشی علاوه بر عملکرد و پیکربندی قدرتمند، دارای کارنامه دقیقی است.

لو وی چان همچنین میزبان نظرسنجی در Weibo بود که از کاربران پرسیده شد که می خواهند گوشی هوشمند ردمی K30 Pro چه نوع مکانیزمی بری دوربین جلو داشته باشد و اکثریت آنها گزینه دوربین سلفی پاپ آپ را انتخاب کرده اند.

جالب اینجاست که رندرهای تازه منتشر شده از تلفن هوشمند K30 Pro نشان می دهد که این دستگاه با مکانیزم دوربین جلوی پاپ آپ، شبیه به مدل قبلی خود ردمی K20 Pro است.

اخیراً دو گوشی هوشمند شیائومی با شماره های مدل M2001J11E و M2001J11C از فرآیند صدور گواهینامه 3C عبور کردند که تصور می شود مدل های ردمی K30 Pro هستند. گفته می شود این تلفن از باتری 4،700 میلی آمپر ساعتی بهره می برد و از فناوری شارژ سریع 33W پشتیبانی می کند.

گزارش شده است که ردمی K30 Pro  با نمایشگر تمام صفحه OLED عرضه خواهد شد. همانطور که برای بخش دوربین از دوربین “Oreo” سونی IMX686 بهره خواهد که که انتظار می رود که دوربین چهارگانه ای باشد.

این تلفن هوشمند همچنین در Geekbench ظاهر شده است که نشان می دهد از آخرین پردازنده Qualcomm Snapdragon 865 با پشتیبانی از حالت دوگانه SA و پشتیبانیNSA 5G نشات گرفته است که دارای 8 گیگ رم است  که انتظار می رود رم LPDDR5 باشد.

با دریافت گواهینامه های لازم برای تلفن های هوشمند، مدیران آن شرکت این را تایید می کنند و درباره ی مشخصه های آن مواردی را مطرح می کنند. این تلفن هوشمند باید طی هفته های آینده به طور رسمی عرضه شود. ما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ عرضه داشته باشیم.