بروزرسانی سیستم عامل جدید Redmi K30 Pro Zoom به منظور بهینه‌سازی دوربین

برند Redmi شیائومی ، Redmi K30 Pro Zoom را در ژوئیه سال جاری به عنوان یکی از پرچمداران خود معرفی و به بازار عرضه کرد. همانطور که از نام این مدل پیداست، دوربین آن دارای یک قابلیت بزرگنمایی فوق‌العاده جذاب و جالب است و در DXOMark، در لیست 10 گوشی برتر در بخش دوربین قرار گرفته است. اما براساس اخبار جدید ظاهراً شیائومی دوربین این گوشی را برای بالا بردن مهارت و بهینه‌سازی ارتقا داده است. در ادامه به جزییات این خبر خواهیم پرداخت.

به تازگی، گزارش شده است که شیائومی نسخه جدید سیستم عامل خود را برای Mi 10 Ultra عرضه کرده است که این نسخه، الگوریتم دوربین را برای بهبود رتبه در DXOMark ارتقا می‌دهد و شاهد بهینه‌سازی زیادی بوده‌ایم. طبق اطلاعیه‌ای از سوی انجمن شیائومی، Redmi K30 Pro Zoom هم  به روزرسانی مشابهی را دریافت می‌کند که با بهینه‌سازی عملکرد دوربین همراه خواهد بود و مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت.

با توجه به بازخورد کاربران Mi 10 Ultra که سیستم عامل جدید را به روز کرده‌اند، ظاهرا سیستم عامل جدید عمدتا در بسیاری از جنبه‌ها مانند دوربین و سیستم کلی نرم افزاری تغییراتی دارد. البته شایان ذکر است که، تمرکز اکثر کاربران بر روی عملکرد دوربین‌هایی با همان استانداردهای DXOMark است، زیرا Mi 10 Ultra مجهز به این نسخه سیستم عامل، همچنان با یک خروجی چشمگیر در بالاترین رده‌ی بررسی دوربین DXO قرار دارد.

علاوه بر این، گزارش شده است که شیائومی همچنین فاش کرده که این نسخه جدید رابط کاربری Redmi K30 Pro Zoom، عملکردهای جدیدی مانند صحنه‌های دوگانه جلو و عقب، واترمارک هوشمند و دوربین پاسخگوی صدا را نیز ارائه کرده است. همچنین در این بروزرسانی فیلتر‌ها و جلوه‌های جدیدی برای فیلم و عکس ارائه شده و امکان ادیت و پیشرفته فیلم نیز وجود خواهد داشت. به طور کلی این بروزرسانی بسیار جذاب بوده و نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. از سوی دیگر شاهد مقدار زیادی بهینه‌سازی و بهبود عملکرد دوربین در این بروزرسانی سیستم عامل جدید Redmi K30 Pro Zoom خواهیم بود.