RedmiBook 16 با پردازنده core i7 اینتل هشتم جولای معرفی می شود

شرکت شیائومی در سال 2019 بود که برند مستقل ردمی را معرفی کرد. برندی که به تولید گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های دیجیتالی می پردازد. اخیرا بود که شاهد معرفی سه لپ تاپ ردمی بوک 13/14/16 بودیم که از پردازنده رایزن ای ام دی قدرت می‌گرفت.

اکنون این شرکت تصمیم دارد لپ تاپ جدیدی را در بازار چین راه اندازی کند. تیزرهای مشترک این شرکت با اعلام همان خبر ، تأیید می کنند که یک مدل جدید RedmiBook 16 با جدیدترین پردازنده اینتل در تاریخ 8 جولای معرفی می شود.

در این گزارش تأیید شده که RedmiBook 16 در آینده از جدیدترین پردازنده های نسل 10 اینتل Core i7 را به کار می گیرد و مبتنی بر یک فرآیند تولید 10 نانومتری به تولید می رسد. گذشته از این اطلاعات دیگری در کار نیست تا به آن اشاره کرد.

با این حال ، شبیه به مدل 16 اینچی اخیر مجهز به پردازنده سری Ryzen 4000 ، انتظار داریم مدل های آینده RedmiBook 16 اینتل  تقریباً مجموعه ای از مشخصات و ویژگی های مشابه را دربرگیرد.

ما انتظار داریم که این لپ تاپ با 8/16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD پیکربندی شود. همچنین می توانید یک GPU اختصاصی اختیاری برای لپ تاپ موردبحث با گرافیک یکپارچه خریداری کنید. البته انتخاب گزینه ای با گرافیک مستقل عمر باتری کمتری نسبت به نمونه غیرمستقل دارد.

صفحه نمایش در تمامی مدل ها کم حاشیه بوده و تجربه کاربری خوبی رقم می زند. برای کسانی که آگاه نیستند، مدل ردمی بوک از پردازنده سری Ryzen 4000 که به تازگی به بازار عرضه شده است، بهره می برد. برای مدل 13 اینچی 3،799 یوان (539 دلار) قیمت در نظر گرفته شده و برای نسخه برتر 16 اینچی 4،499 یوان قیمت (638 دلار) در نظر گرفته شد. البته نسخه پایه ردمی بوک 16 قیمتی 570 دلاری دارد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا 8 جولای امسال منتظر ماند. پیش بینی شده که شیائومی و ردمی لپ تاپ نسل جدید خود را با پردازنده و مشخصات قابل توجهی همراه سازد.