چراغ مطالعه شیائومی

به تازگی چوانگمی (Chuangmi) که یک شرکت زنجیره ای زیست محیطی شیائومی میباشد، یک چراغ مطالعه هوشمند معرفی کرده، این چراغ مطالعه هوشمند را با قیمت 399 یوآن (61 دلار) به فروش میرساند.

چراغ مطالعه شیائومی

 

یکی از بزرگ ترین فناوری های استفاده شده در این چراغ مطالعه، وجود یک دوربین با کیفیت 1080P بر روی پایه نگه دارنده میباشد. با استفاده از این دوربین با زدن یک کلید میتواند، تماس ویدیویی با کیفیت را هنگام مطالعه بین والدین و فرزندان برقرار کند.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی دارای یک دکمه برای برقراری تماس میباشد. به طوری که با زدن دکمه در گوشی هوشمند والدین یک پیغام ظاهر میشود و سپس تماس تصویری برقرار میشود. این فناوری شیائومی باعث میشود که وقت بیشتری برای مطالعه داشته باشید و کودکان نیاز به گوشی هوشمند نداشته باشند.

چراغ مطالعه شیائومیبا این چراغ میتوانید زمان میزان مطالعه خود را اندازه گیری کنید و مدیریت بر روی مطالعه خود داشته باشید.

دوربین این چراغ مطالعه با دریچه F/2.4 و زاویه 150 درجه میباشد، که از رمز گذاری ویدئویی H.265 پشتیبانی میکند. همچنین میتوانید زاویه نور این چراغ مطالعه را به صورت دستی 345 درجه بچرخانید.

چراغ مطالعه شیائومی

این دوربین علاوه بر تماس تصویری میتواند تشخیص وجود شخص را بدهد، اگر شما آنجا را ترک کنید به طور اتوماتیک خاموش میشود. که این خاموش شدن 30 ثانیه طول میکشد.

چراغ هوشمند شیائومی با نور یک نواخت استاندارد و روشنایی سطح AA فراتر هم رفته است. علاوه بر این محدوده روشنایی میتواند تا 1.6 متر هم رسد.

در چراغ هوشمند شیائومی میتوانید با فشار دادن دکمه ها نور را بین 5 حالت روشنایی تنظیم کنید. لامپ استفاده شده LED با شاخص رنگ Ra95 میباشد. این نور به هیچ وجه چشمان شما را اذییت نمیکند و رنگ واقعی اجسام را نشان میدهد. شما میتوانید ساعت ها به مطالعه بپردازید. دمای رنگ در لامپ 4000K میباشد.

چراغ مطالعه شیائومیتمام قابلیت های چراغ مطالعه هوشمند شیائومی را میتوانید با اپلیکیشن هم پشتیبانی کنید.

برای دیدن دیگر لوازم خانگی شیائومی کلیک کنید


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***