شرکت زنجیره‌ای زیست محیطی ویومی – شیائومی ، آبجوش ساز خانگی را برای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه رونمایی کرده است. این محصول بدون نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب می‌تواند در یک ثانیه آب را گرم کند. در ادامه جزییات بیشتر در مورد این محصول را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت، ظاهرا دستگاه آبجوش ساز خانگی Viomi شیائومی می‌تواند سطح آب موجود در ظرف را تشخیص دهد و از پر شدن آب جلوگیری خواهد کرد. در عین حال، قابلیت‌هایی مانند یک فیلتر شش مرحله‌ای و قابلیت گرم شدن آب در یک ثانیه نیز در این محصول ارائه شده است. قیمت این دستگاه طی سرمایه‌گذاری معادل ۱۶۹۹ یوان (۲۴۹ دلار) است.

این دستگاه همچنین دارای یک حسگر مادون قرمز بوده که در زیر خروجی آب دستگاه قرار دارد و می‌تواند سطح آب را برای کنترل تشخیص دهد و آب بیش از سطح ظرف وارد فنجان یا لیوان نخواهد شد در نتیجه آب جوش از ظرف سر ریز نمی‌شود و در این زمینه شاهد عملکرد بسیار خوبی هستیم. در نهایت دستگاه به صورت خودکار می‌تواند فنجان شما را از آب پر کند بدون اینکه نیاز باشد تا دکمه‌ای را فشار دهید یا میزان آب ظرف را کنترل کنید.

برای کاربرانی که آب گرم را دوست دارند، این دستگاه به فناوری گرمایش فوری مجهز است و تبدیل آب سرد به آب جوش فقط 1 ثانیه طول خواهد کشید. در عین حال، این دستگاه با بهترین دامنه دمای آب برای تهیه چای و سایر نوشیدنی‌ها نیز مطابقت دارد و می‌تواند آب را به طور خودکار در دمای مناسب گرم کند.

این دستگاه مجهز به سیستم فیلتراسیون عمیق 6 مرحله‌ای است که به تازگی به روز شده و در مقایسه با نسل قبلی دو مرحله افزایش دارد. این فیلتر می‌تواند 99.99٪ از آلودگی‌ها مانند شن و ماسه، فلزات سنگین، باکتری‌ها و بوها را در آب لوله کشی از بین ببرد. این دستگاه همچنین به یک صفحه لمسی بزرگ 5 اینچی مجهز شده است که از طریق آن کاربران می‌توانند وضعیت کیفیت آب را در زمان واقعی مشاهده کرده و حالت‌های مختلف را انتخاب کنند. در نهایت شایان ذکر است که این آبجوش ساز خانگی قرار است تا تحت عنوان Viomi Instant Hot Water Dispenser به بازار عرضه شود و در اختیار مشتریان و علاقه‌مندان قرار گیرد این محصول بسیار جذاب و کاربردی بوده و با توجه کارایی و عملکردش از قیمت مناسبی هم بهره برده است.