آکواریوم جدید شیائومی از پاوربانک برای فعال شدن نیرو می گیرد

شرکت شیائومی یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده گجت های روز دیجیتال است. در این بین به تازگی آکواریوم جدید و با ابعاد مناسبی را رونمایی کرد که نه تنها طراحی مدرن دارد، بلکه برای فعال شدن از پاوربانک نیرو می گیرد.

این آکواریوم با ابعاد مناسب کاملا قابل حمل است. بنابراین می توانید آن را در محل کار یا زندگی خود به کار گیرید. با قیمت 43 دلار بسیار روح بخش و زیباست. شیائومی می گوید این آکواریوم برقی دارای تعادل اکولوژیکی بوده زیرا برخلاف سایر آکواریوم ها نیاز نیست جهت رسیدن نیترات به آب، مایع درون آن را همیشه تعویض یا تازه سازی کنید. یک قسمت گلدان هم در بالای دستگاه تعبیه شده که افراد می توانند گیاهی بکارند.

گوشی های ارزان قیمت شیائومی 2020

 

همچنین برای غذا دادن به ماهی نیازی نیست کلا مخزن را باز کنید و کافیست دریچه کوچک فوقانی دستگاه را باز کرده و غذا را وارد کنید. همچنین یک لوله از داخل مخزن به جایگاه گیاه موردنظر منتقل می شود که جهت آبرسانی گیاه عمل می کند.

این آکواریوم طراحی زیبایی دارد و نظر هر فردی را برای خرید به خود جلب می کند. محصول جدید شیائومی در رنگ های مختلف عرضه نمی شود و کاربران می توانند تنها در یک نسخه سفید تهیه کنند. آکواریوم مورد اشاره شامل سیستم فیلتراسیون چهار مرحله ای ، سنگ آتشفشانی و حلقه مغناطیسی برای نابودی باکتری ها با کربن فعال می شود. بنابراین هیچ گاه ماهی های درون این مخزن ماهی نخواهند مرد و عمر طولانی خواهند داشت. یک سیستم نورپردازی آبی رنگ هم درون مخزن تعبیه شده و تا در شرایط نوری کم محیط را زیبا نماید و ماهی‌ها نیز در یک محیط تاریک قرار نگیرند.

همچنین باید بیان داشت که دستگاه طراحی 360 درجه ای دارد و افراد به خوبی می توانند فضای داخل این تنگ ماهی را مشاهده کنند. مصرف انرژی این آکواریوم کم است و حتی می توان از پاوربانک هم بهره گرفت.