شیائومی در روزهای گذشته صفحه نمایش لمسی دیجیتالی را به نام NextClass.ai NX1 معرفی کرد که به عنوان یک تبلت آموزشی شناخته می شود. حال به تازگی مسواک برقی جدیدی توسط این کمپانی چینی معرفی شده که به عنوان Inncap Sonic معرفی شده است.

این مسواک برقی دارای طراحی مدرن بوده و به رنگ سفید است. قابلیت های مختلفی به عنوان مسواک برقی داشته و ویژگی های برجسته ای هم برای آن تدارک دیده شد. لرزش فرکانسی این مسواک با فرکانس بالا بوده و به 19 هزار بار می رسد. بنابراین می توان به سرعت دندان را تمیز کرد و برس نرمی هم برای آن فراهم آمده تا کاربر تجربه راحتی داشته باشد.

اتمام موجودی دستبند Mi Band 5 شیائومی

بهداشت ضعیف دهان موجب ظهور بیماری دندان و لثه می شود که بسیار رنج آور است. مسواک زدن مناسب و کافی می تواند به طور موثری بروز خونریزی لثه و پوسیدگی دندان را کاهش دهد. برس مسواک Inncap Sonic Electric از سیم قلم مو DuPont ساخته شده که با چگالی بالا و ظریف هیچ لطمه ای به لثه وارد نکرده و پاکسازی کافی روی دندان دارد.

با برس سه بعدی ، سر برس می تواند به طور موثری به حالت ساختاری دندان ها تبدیل شود، که می تواند به تمیز کردن عمیق و کاهش آلودگی و لکه های پنهان موجب شود. عمر باتری خوب برای مسواک های برقی بسیار مهم است. مسواک برقی Sonic Inncap از عمر باتری بسیار خوبی برخوردار است.

می توان بیش از 120 دقیقه با یک بار شارژ مداوم از آن استفاده کرد. بنابراین ، اگر حداقل 2 دقیقه در هر جلسه دو بار در روز استفاده شود ، باتری می تواند بیش از 30 روز دوام داشته باشد. نه تنها این ، بلکه یک حالت سفر اضافی نیز دارد که برای جلوگیری از لمس های تصادفی طراحی شده است. وقتی دکمه روشن است به طور تصادفی روشن نمی شود. همچنین دارای یک بخش شارژ است که می تواند به عنوان پایه نیز عمل کند. مسواک برقی همچنین دارای گواهی ضد آب IPX7 است و کیفیت ساخت بالایی دارد.

این مسواک از 11 جولای با قیمت تنها 12 دلار راهی بازار خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت شیائومی مراجعه کنید. شیائومی هر سال چندین مدل مسواک برقی معرفی می کند و حال نوبت به این گزینه جدید رسیده که ویژگی های قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شده و در آینده نزدیک وارد بازار چین می شود. مشخص نیست آیا می توان آن را در سایر بازارها مشاهده کرد یا خیر.