در پی اپیدمی کورونویروس ، شیائومی محصولات مختلفی را راه اندازی کرده است که می تواند به شهروندان در مبارزه با این معضل کمک کند. ما چندین ماسک و لامپ ضدعفونی کننده ی UV را دیده ایم.

این شرکت هم اکنون لامپ استریل کننده UV دوم را در زیر پلتفرم سرمایه گذاری Youpin راه اندازی کرده است. این دستگاه لامپ لامپ استریل Xiaoda لقب گرفته و دارای برچسب قیمت ارزان قیمت 79 یوان (11 دلار) می باشد. این ثابت شده است که یک محصول محبوب است.

داده های بدست آمده از صفحه سرمایه گذاری یوپین نشان می دهد که لامپ در مدت زمان چهار روز قادر به جابجایی عظیم 4،942،503 یوان بود. این رقم از زمان ثبت این گزارش به بیش از 6.6 میلیون یوان رسیده است. همچنین ، بیش از 84000 نفر از تلاش جمع آوری کمک مالی پشتیبانی کرده اند. بیایید نگاهی اجمالی به ویژگی ها بیندازیم

دستگاه قابل حمل است و اندازه آن مانند قوطی های کوکاکولا است. مانند میکروفون یکپارچهسازی با سیستمعامل شکل است. و در بسیاری از صحنه ها قابل استفاده است. این می تواند ویروس ها و بو را از لباس های موجود در کمد اتاق خواب و همچنین از یخچال خارج کند. همچنین می تواند گوشه های مرده حمام را بدون گردش هوا عقیم کند. در اتاق نشیمن ، خطر ابتلا به عفونت متقاطع را در صورت وجود افراد در داخل کاهش می دهد.

لامپ استریلیزاسیون Xiaoda استفاده می کند. طیف گسترده ای از نور ماوراء بنفش برای ضد عفونی و عقیم سازی. نور ماوراء بنفش در زمینه پزشکی بسیار غالباً مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر شدت به نور خورشید شباهت دارد. در مقایسه با عقیم سازی لامپهای فلورسنت سنتی ، این لامپ استریلیزاسیون کوچک از ضد عفونی دوتایی ماوراء بنفش و ازن استفاده می کند ، که به طور موثری 5 باکتری رایج در هوا را از بین می برد و میزان عقیم سازی نیز به 99.9 درصد می رسد.

همچنین بخوانید: اخبار و شایعات در رابطه با ردمی K30 Pro

برای اهداف ایمنی ، دستگاه تنها پس از روشن شدن 30 ثانیه در آن قرار می گیرد. این امر برای اطمینان از تخلیه منطقه برای جلوگیری از آسیب دیدگی است. این دستگاه مجهز به باتری لیتیوم با ظرفیت 700 میلی آمپر ساعت و شارژ USB است. می توان 1-2 بار با یک بار استفاده کرد و مشکل شارژ مکرر را کاهش می دهد. بسته به اندازه ، می تواند یک روو را به مدت 30 دقیقه ضد عفونی کند.

انتظار می رود لامپ استریلیزاسیون Xiaoda UV از 20 فوریه حمل و نقل را در دسته ها آغاز کند.