شیائومی یک فلش 64 گیگابایتی با قیمت 79 یوان (11 دلار) را به بازار عرضه کرد!

شیائومی در کنار تمامی محصولات هوشمند خود در زمینه خانگی یا گوشی‌های هوشمند به تازگی از یک درایو U-Disk یا در واقع یک فلش رونمایی کرده است. این شرکت همچنان در حال گسترش محصولات خود در زمینه‌های مختلف و ورود بیشتر به بازار جهانی است و اخیراً چاپگر جوهر افشان MIJIA و همچنین یک چاپگر عکس قابل حمل را نیز راه اندازی کرده است. همانطور که گفتیم امروز رویداد شیائومی در چین است و محصولات متنوعی از این برند معرفی خواهد شد که در این میان می‌توان به گوشی‌های هوشمند، رابط کاربری جدید و حتی تلویزیون شیائومی اشاره کرد که به بازار جهانی راه یافته اند. جدیدترین محصول شیائومی در واقع یک درایو فلش U-Disk است با قیمت ارزان یعنی قیمت 79 یوان (11 دلار) به فروش می‌رسد.

فلش 64 گیگابایتی شیائومی

این U-Disk از بدنه ای کاملا فلزی برخوردار بوده و دارای یک بند با بافت نرم خواهد بود. قرار گیری این درایو بسیار راحت خواهد بود به راحتی در هر پورت USB جای خواهد گرفت. بدنه از درایور با آلیاژ روی ساخته شده که با استفاده از فرآیند آبکاری پوشش داده شده است. این خاصیت به درایو مورد نظر مقاومت در برابر سایش خواهد داد و همچنین در برابر زنگ زدگی و ایجاد گرما مقاوم خواهد بود.

از سوی دیگر فن آوری بسته بندی یکپارچه UDP می‌تواند به طور موثری از آسیب دیدن U-Disk در محیط‌های خارجی مانند آبشار و یا مقابل گرد و غبار جلوگیری کند. این U-Disk شیائومی همچنین دارای ویژگی‌های ضد شوک، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و چندین محافظت دیگر به منظور محافظت از داده‌های شما است.

این محصول با ظرفیت 64 گیگابایتی ارائه شده و از قابلیت USB 3.0 بهره برده است در نتیجه از سرعت بالایی پشتیبانی خواهد کرد. باید اشاره کنیم که حداکثر سرعت خواندن آن تا 124 مگابایت بر ثانیه است. با این سرعت می‌تواند انتقال یک فیلم 3 گیگابایتی با کیفیت بالا را در کمتر از 30 ثانیه انجام دهد در نتیجه در زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد. به طور کلی این درایو فلش با ظرفیت و سرعت بالایش می‌تواند جایگزین خوبی برای تمامی فلش درایوهای‌مان باشد و امنیت و اطمینان لازم را نیز در اختیارمان قرار خواهد داد در نتیجه جای نگرانی در زمینه از دست دادن داده‌ها نیز وجود نخواهد داشت.

دوربین 108MP شیائومی Mi Mix Alpha