شیائومی یک شرکت استارت آپ چینی است که در سال ۲۰۱۰ متولد شد و شروع کار آن با تولید گوشی های هوشمند بود ، در ادامه فعالیت شیائومی به تولید سایر کالا های هوشمند پرداخت محصولاتی مثل : ست خانه هوشمند ، دستبند سلامت ، ترازو ، انواع دوربین های ورزشی و نظارتی ، پاور بانک و شارژر های همراه ، تلویزیون ، تبلت ، لپ تاپ ، تی وی باکس (ستاپ باکس ) و … که در همه آنها تنوع ، خلاقیت با چاشنی تکنولوژی موج میزند.

شیامی علاوه بر مدرن بودن و محصولات متنوع با قیمتگذاری مناسب و محصولات فوق العاده ارزان بدون کاهش کیفیت و تولید محصولات ارزنده توانسته است بازار را تحت تاثیر قرار دهد و پیشرفتهای بزرگی بدست آورد . این کمپانی بزرگترین استارت آپ چین است که در طی ۴ سال به این سطح از موفقیت دست یافته است بدون هزینه های سنگین تبلیغاتی ! تبلیغات و فروش کالاهای شیایومی فقط و فقط بصورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود در سیاستهای بازاریابی شیاومی خبری از بیلبردهای بزرگ و تبلیغات محیطی نیست !

گوشی اپل با سیستم عامل اندروید ! خلاصه ترین تعریفی است که از گوشی های شیامی می توان ارائه داد. به علاوه کیفیت ساخت بالا ، قیمت مقرون به صرفه و به مراتب پایین تر از سامسونگ و اپل مواردی است که سایر تولید کنندگان گوشی های هوشمند حال حاضر را به چالش می کشد.

و حال محصولات شیاومی را در ایران چگونه بخریم : شرکت رایانه همراه ، وارد کننده و توزیع کننده محصولات شیاومی در ایران بزرگترین مرکز پخش محصولات این شرکت معتبر چینی می باشد ، محصولات شیاومی تحت گارانتی می همراه در تمام ایران در دسترس ایرانیان عزیز قرار دارد ، به علاوه اگر شما تمایل به داشتن نمایندگی فروش محصولات شیائومی در ایران را دارید می توانید با گارانتی می همراه تماس بگیرید و تبدیل به یکی از نمایندگی های فروش محصولات شیاومی شوید.