Xiaomi Human Sensor 2

Xiaomi Human Sensor 2سنسور تشخیص حرکت شیائومی، ازجمله محصولات هوشمند خانه شیائومی هست که بخش دیگری از وظایف خانه هوشمند که حفاظت و تسهیل زندگی روزمره میباشد را بر عهده دارد. با این سنسور شما می‌توانید کنترل عبور افراد و یا حیوانات خودتان را به دست بگیرید و از تمامی کارها و امور مطلع شوید.

شیائومی از تولید سنسور هوشمند انسانی 2 خبر داد. Xiaomi Human Sensor 2 با تمام لوازم خانگی های هوشمند ارتباط برقرار میکند. شیائومی این سنسور را با قیمت 59 یوآن (8 دلار) در 2 دسامبر به فروش میرساند.

ویژگی حسگر حرکتی شیائومی

Xiaomi Human Sensor 2 از حسگری با زاویه 130 درجه و فاصله تشخیص تا 7 متر را پشتیبانی میکند. بنابراین میتوان از این سنسور در اتاق ها، راهروها و سالن ها استفاده کرد.

هنگامی که افراد یا حیوان در حال حرکت باشد، میتواند از طریق برنامه Mijia اعلان ها به شما اطلاع رسانی کند و همچنین میتواند برای دستگاه های هوشمند دیگری که در ارتباط باشد هم اعلان ها را ارسال کند.

از این سنسور هوشمند شیائومی میتواند در فضاهای کاملا تاریک هم استفاده کنید، که به طور هوشمندانه اجسام را تشخیص می دهد. علاوه بر این میتواند اطلاعات بیشتری را برای ارتباط نور و ایمنی ارائه دهد.

اگر زمانی که در خانه نیستید، شخصی وارد شود این سنسور به شما اطلاع میدهد و همچنین میتوانید به دوربین Mi Smart Camera PTZ متصل کنید و همزمان با برنامه Mijia دو دستگاه را کنترل کنید.

 

Xiaomi Human Sensor 2

اتصال با محصولات Mijia App و IOT

کاربران این سنسور هوشمند میتوانند گزارش ها مانند: وضعیت باتری، قدرت سگنال، دروازه بلوتوث و سایر اطلاعات را هر زمان که بخواهند در اپلیکیشن Mijia مشاهده کنید. علاوه بر این میتوانید با محصولات Mijia IOT هم ارتباط برقرار کنید .

عملکرد سنسور تشخیص حرکت شیائومی جهت کاربردهای مختلف در محیط خانه است مثل سیستم هشدار درصورت آسیب حیوان خانگی، نتیجه گیری هوشمندانه جهت روشن یا خاموش کردن وسایل متصل به آن، مانند: روشنایی خانه، تلویزیون، دستگاه تهویه هوا و . . . مثلا اگر برای مدتی حرکتی در منزل مشاهده نشود دیوایس تلویزیون و یا کولر را برای شما خاموش می کند.

این سنسور هوشمند می تواند زمانی که از خواب بیدار می شوید، چراغ‌ها را برای شما روشن کند. همچنین حرکت اشخاص را در شب را نیز شناسایی می‌کند. شما را از خارج شدن افراد خانه نیز مطلع می‌شوید.

با اپلیکیشن Mi Home می‌توان به آسانی با این سنسور کار کرد. سنسور تشخیص حرکت شیائومی برای همه ی محیط ها مناسب است.

دانلود اپلیکیشن Mi Home

 

برای مثال وقتی به خانه برمیگردید، میتوانید برنامه را طوری تنظیم کنید که این سنسور با ورود شما دستگاه تصفیه هوا را روشن کند بدون اینکه دکمه ای بزنید.

همچنین وقتی کسی در خانه نیست بعد از مدت مشخص تصفیه هوا یا دیگر وسایل هوشمند را که به سنسور هوشمند انسانی شیائومی متصل هست، میتوان به طور خودکار خاموش کند.

Xiaomi Human Sensor 2

علاوه بر این حسگر شیائومی از فناوری کم مصرفی استفاده میکند. باتری این دستگاه با استاندارد CR2450 عرضه میشود که دوام باتری تا یک سال میباشد.

زمانی که این سنسور هوشمند باتری ضعیف داشته باشد به شما یادآوری میکند که باتری را تعویض کنید، بنابر این شما نباید نگران اتمام این باتری باشید.

Xiaomi Human Sensor 2 را میتوانید در چند حالت نصب کنید مثل: نصب روی براکت، قرار دادن روی میز، چسباندن به دیوار، به طور وارونه در سقف و… میتوانید هر جوری که میخواهید از این سنسور استفاده کنید.

 

برای دیدن دیگر لوازم خانگی شیائومی کلیک کنید


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***