رونمایی شیائومی هند از مسواک برقی T300 Mi Electric با عمر باتری یک ماهه

مسواک برقی مدتی است که به بازار آماده است و مزایای خاصی را ارائه می دهد که مسواک دستی این مزایا را ندارد. به همین دلیل طرفداران خاص خودش را دارد. به عنوان مثال ، آنها در از بین بردن پلاکت دندان ها بهترین بوده و برای افرادی که مشکلات تحرک مانند تونل کارپ و آرتریت دارند ، فوق العاده هستند. اگر قصد دارید به یک مسواک برقی خریداری کنید ، ممکن است بخواهید مسواک برقی T300 Mi Electric را که امروز توسط شیائومی هند اعلام شده است ، تست کنید .

مسواک برقی T300 Mi Electric دارای چندین ویژگی جالب است. اولین ویژگی آن ، یک باتری 25 روزه دارد (برای 2 بار در روز 2 بار مسواک بزنید) به این معنی است که می توانید هنگام مسافرت برای سفرهای کوتاه از آن استفاده کنید و دیگر نیازی به نگرانی در مورد شارژ آن در طول مدت اقامت ندارید. همچنین مسواک برقی T300 Mi Electric از یک شارژ سریع از طریق درگاه USB Type-C در پایین مسواک پشتیبانی می کند. بر خلاف برخی دیگر از مسواک های برقی ، T300 دارای یک نشانگر LED است که در مورد باتری و وضعیت شارژ به شما هشدار می دهد.

این مسواک برقی دارای موتور تخلیه مغناطیسی بوده و کمتر از 65 دسی بل سر و صدای کم دارد. شیائومی می گوید مسواک برقی T300 Mi Electric حداکثر 31000 ویبره در دقیقه ایجاد می کند. سر برس از برس های ضد میکروبی DuPont Tynex StaClean استفاده می کند و به گونه ای طراحی شده است که دو ناحیه دندان را به طور همزمان بپوشاند. شیائومی می گوید که این مسواک با داشتن موهای با زاویه 10 درجه شیب می تواند به طور موثر پلاکت و دیگر اضافاتی که در روی دندان قرار گرفته است را شل کرده و از بین می برد.

مسواک برقی T300 Mi Electric دارای دو حالت برس حرفه ای است. همچنین برای افرادی که دندانهای حساس دارند ، یک حالت استاندارد و حالت ملایم نیز وجود دارد. هنگام مسواک زدن ، هر 30 ثانیه مکث می کند تا به شما یادآوری کند که به زاویه مسواک خود را دهانتان تغییر دهید. این مسواک دارای استاندارد ضد آب IPX7 بوده و طراحی ضد لغزشی برای به دست گرفتن بدون سقوط از دست دارد. در این بسته سه حلقه رنگی قابل تعویض وجود دارد ، بنابراین شناسایی مسواک شما را از دیگر مسواک ها آسان خواهد کرد.

 

قیمت نهایی مسواک برقی T300 Mi Electric (22 دلار) است.