زمستان تقریباً نزدیک است و غول فناوری چینی، شیائومی همچنان به عرضه محصولاتی می‌پردازد که آب و هوا را برای شما مناسب می‌کنند. بخاری برقی خانگی Smartmi 1s نیز از شیائومی برای این فصل معرفی شده است. اما این شرکت ماه گذشته یک ژاکت حرارتی را معرفی کرد و سرمایه گذاری خود را بر روی این ژاکت آغاز کرد. هم اکنون، این ژاکت حرارتی برای فروش راه‌اندازی شده است. این محصول با برند Cotton Smith ارائه و مخصوص زمستان طراحی شده است.
معرفی رسمی این محصول نشان می‌دهد که این ژاکت قادر است تا شما را در هوای بسیار سرد تا دمای ۱۲۰- درجه سانتیگراد گرم کند. این درجه حرارت بود که در زیر ژاکت آزمایش شده، قادر به حفظ گرما و بدون هیچ اتلاف انرژی به مدت دو دقیقه خواهد بود. البته گرمای این ژاکت برای مناطق بسیار سردی مانند قطب نیز بسیار گرم خواهد بود زیرا نهایتا دمای متوسط در قطب جنوب به ۲۵- درجه سانتیگراد می‌رسد و در فلات جنوب شرقی که سردترین قسمت است دمای متوسط سالانه به ۵۷- درجه سانتیگراد خواهد رسید در نتیجه این ژاکت که برای دمای ۱۲۰- طراحی شده برای استفاده روزمره بسیار گرم و عالی خواهد بود.


قابلیت کنترل هوشمند دما در این ژاکت ۳.۰ با استفاده از ۹۰ درصد کیفیت بالا بهترین کارایی و عملکرد را ارائه خواهد کرد. از سوی دیگر لایه‌های این ژاکت در برابر نفوذ باد سرد بسیار مقاوم خواهد بود و لایه‌های داخلی بسیار گرم خواهند بود. در این ژاکت گرما به طور مساوی به همه قسمت‌ها خواهد رسید و همه جا به راحتی گرم خواهد شد. طبق اطلاعات قبلی، این ژاکت از پایین دارای کنترل دما با ۴ سرعت چند منطقه‌ای هوشمند است که در یک ثانیه می‌تواند همه قسمت‌ها را گرم کند.

راه اندازی هدست بی‌سیم 1MORE و شیائومی

این ژاکت حرارتی شیائومی دارای کنترل دما هوشمند با یک طراحی کنترل دما سه سرعته هوشمند است. در نتیجه می‌توان تنظیم دما را متناسب با دمای محیط یا مطابق دلخواه تنظیم کرد. این انرژی گرمایی با استفاده از پاوربانک تأمین می‌شود و شیائومی ادعا می‌کند که یک پاوربانک ۱۰.۰۰۰ میلی آمپر ساعتی می‌تواند گرمایش مداوم ژاکت را تا ۷ ساعت ارائه دهد و این برای یک روز بیرون از خانه مناسب و کافی خواهد بود.
این ژاکت همچنین دارای پارچه ضد آب است که باعث می‌شود در باران قابل استفاده باشد. گفته می‌شود که قسمت جلو و پشت پارچه دارای لایه ضد آب سطح ۳ بوده است. از سوی دیگر می‌توان گفت که این محصول دارای نوارهای بازتابنده‌ای در قسمت جلویی و پشتی است که در شب قابل مشاهده است و به راحتی در تاریکی دیده خواهید شد. این ژاکت در حال حاضر فقط ۲۸۹ یوان (۴۰ دلار) قیمت دارد و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. این محصول در اندازه‌های مختلف و در رنگ‌های سفید و خاکستری موجود است در نتیجه هرکس با هر سایز و سلیقه‌ای می‌تواند این ژاکت را برای فصل زمستان خریداری کند.