شرکت شیائومی به تازگی برنامه MIUI FOR TV 3.0 را منتشر کرده است. اپلیکیشنی که تجربه کاربری بهتری نسبت به نسخه قبلی رقم می زند. این برنامه برای کاربران چینی منتشر شده و مشخص نیست چه زمانی آن را برای سایر کاربران شاهد خواهیم بود.

ساعت هوشمند Amazfit Bip S Lite شیائومی معرفی شد

اگر با برنامه MIUI FOR TV  آشنا نیستید باید بیان داشت به کمک این اپ افراد می توانند گوشی هوشمند خود را به ریموت کنترل برای تلویزیون، کنترل بازی و صفحه نمایش دوم تبدیل کنند.

ایده اصلی این است که به کاربران امکان برقراری ارتباط مستقیم با تلویزیون توسط رابط کاربری MIUI را بدهد. این شرکت با استفاده از نرم افزار جدید ، طراحی جدیدی برای رابط کاربری در نظر گرفته است و در عین حال آن را به اپ جذاب تری تبدیل نمود. به نظر می رسد شیائومی با رابط کاربری جدید خود بیشتر روی محتوا تمرکز می کند و این ایده ای نسخه جدید است.

از این پس ، بسته به ویژگی ها و تاریخچه کاربران ، ساختار اطلاعات سازماندهی جدیدی پیدا کرده است. این بدان معناست که اکنون محتوا را در صفحه اصلی خود نسبت به افراد مشاهده خواهید کرد.

در صفحه جزئیات جدید ، به منظور کنترل بیشتر و بهبود کارایی، ویژگی های استریم تعبیه شده است. شیائومی همچنین ترفندهای بی شماری را برای انیمیشن اضافه کرده است تا کمی جالب باشد. همچنین می توانید یک حالت مشاهده فیلم را مستقیماً در صفحه جزئیات دریافت کنید.

اگر می خواهید یک رابط کاربری ساده تر داشته باشید ، صحبت از حالت ها ، حالت مینیمالیستی نیز وجود دارد. این حالت حداقلی نیز نیازهای افراد را تأمین می کند و جستجو در آنها را آسان تر می کند.

برنامه جدید MIUI for TV 3.0، کمی بیشتر در قسمت جستجو تمرکز دارد. این برند ادعا می کند که رابط کاربر جدید ، مرور را راحت تر و لذت بخش تر می کند. با نسخه جدید ، می توانید تلفن هوشمند خود را به یک کنترل از راه دور برای تلویزیون خود تبدیل کنید. این حرکات ، کنترل کننده صفحه نمایش لمسی راحت برای بازی و همچنین میکروفون را ارائه می دهد.

MIUI For TV هرگز دردسترس کاربران جهانی قرار نگرفت. این برنامه صرفاً برای بازار چین طراحی شده است و طبق نیاز آنها قالب بندی می شود. از آنجایی که Mi TV اکنون در بازارهای عمده موجود است ، یک نسخه متمرکز جهانی ممکن است افزودنی خوب برای این شرکت باشد.