سوکت برق هوشمند نسخه Enhanced شیائومی رونمایی شد

سوکت برق هوشمند، یکی از دستگاه‌های الکتریکی بسیار کاربردی شیائومی است که کنترل سایر گجت‌های الکتریکی منزل و نظارت بر میزان مصرف انرژی را برایتان آسان می‌کند. اولین نسخه سری سوکت‌ برق هوشمند شیائومی در اوایل سال 2014 میلادی عرضه شد و پس از آن نسخه بیسیک و نسخه‌ی Zigbee معرفی شدند.

چگونگی عملکرد دستبند سلامتی Mi Band

امروز غول فناوری چین، از نسخه تقویت‌شده‌ی سوکت برق هوشمند خود پرده‌برداری کرد.
بزرگترین تغییر در سوکت برق هوشمند نسخه Enhanced شیائومی، اضافه شدن 2 پورت USB به آن است که امکان شارژ هم‌زمان دو دستگاه را فراهم می‌کند. نسخه‌ی جدید پریز برق شیائومی، هنوز جمع و جور، ساده و سبک است. این نسخه از پروتکل BC1.2، قابلیت تایمر، کنترل از راه دور، نمایش میزان مصرف انرژی و … پشتیبانی می‌کند.

سوکت برق هوشمند شیائومی
بدنه‌ نسخه Enhanced از متریال مقاوم در برابر دمای بسیار بالا ساخته شده است. درون سوکت هوشمند شیائومی یک سنسور دما قرار گرفته هنگام افزایش دمای سوکت، آلارمی به گوشی کاربر ارسال ‌شود؛ اگر دما بیش از حد شود، سوکت Enhanced شیائومی جریان برق را بطور اتوماتیک قطع می‌کند تا احتمال خطر را کاهش دهد.
کاربران می‌توانند اپلیکیشن Mi Home را روی گوشی اندرویدی و آیفون خود نصب کنند و هرلحظه از هرجای دنیا، از طریق شبکه جهانی اینترنت، بر سوکت هوشمند تقویت‌شده نظارت داشته باشند و میزان مصرف انرژی را مشاهده کرده و سوکت را خاموش و روشن کنند. این سوکت دو پورت شیائومی می‌تواند با سایر اجزای خانه هوشمند شیائومی سینک شده و آسایش و راحتی را برایتان رقم بزند.
سوکت برق هوشمند نسخه Enhanced شیائومی روز 7 مارس (16 اسفند) با قیمت 79 یوان عرضه خواهد شد.