شیائومی در سال‌های اخیر، حوزه فعالیت خود را گسترش داده و محصولات هوشمند متنوعی را ایجاد و به بازار عرضه کرده است. به تازگی دستگاه بخور یا رطوبت ‌ساز با نام تجاری MIJIA به بازار عرضه شده است. این رطوبت ساز کاملا هوشمند بوده و به طور هوشمند برای دفاتر یا خانه‌ها رطوبت ایجاد خواهد کرد. این محصول کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است و از عملکرد و کارایی بالایی بهره می‌برد. رطوبت ساز هوشمندMIJIA ، درواقع یک دستگاه بخور مقرون به صرفه برای خانه‌ها و دفاتر است که در مناطق خشک یا در فصل زمستان بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود و هوای محیط‌های بسته را مطبوع خواهد کرد.

رطوبت ساز MIJIA می‌تواند رطوبت داخل خانه را در زمان واقعی کنترل کند. همچنین این دستگاه برای حفظ رطوبت در محدوده تنظیم شده، به طور خودکار میزان مه و رطوبت را تنظیم خواهد کرد. میزان رطوبت در حالت پیش‌فرض در این دستگاه ۶۰ درصد است که می‌توانید این حالت را در شرایط مختلف تنظیم نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که رطوبت را به ۴۰ درصد برسانید یا تا ۷۰ درصد افزایش دهید.

این رطوبت ساز دارای ظرفیت ۴ لیتر آب بوده که معادل هشت بطری آب 500 میلی لیتری است. این دستگاه بخور هوشمند شیائومی می‌تواند به مدت 26 ساعت به صورت مدام رطوبت تولید کند و با توجه به محیط، رطوبت لازم را در اتاق فراهم کند.

از لحاظ طراحی، این دستگاه بخور هوشمند MIJIA از ساختار هوشمند، مدرن و زیبایی نیز بهره برده و به راحتی قابل استفاده خواهد بود. این محصول به گونه‌‌ای طراحی شده که فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد و برای هر محیطی کاربردی و زیبا خواهد بود. در این محصول یک دریچه برای اضافه کردن آب به مخزن وجود دارد در نتیجه نیازی نیست تا کاربران، مخزن را بیرون بیاورند و از طریق این دریچه می‌توانند به راحتی به مخزن، آب اضافه کنند.

در طراحی این دستگاه بخور یک دستگیره چرخان وجود دارد که به عنوان دکمه پاور نیز عمل می‌کند. فشار طولانی روی دکمه چرخان، مرطوب ساز را روشن یا خاموش خواهد کرد. این دستگیره همچنین می‌تواند چرخانده شود تا بین سه حالت مختلف تغییر کند و میزان رطوبت آن از این طریق قابل تغییر خواهد بود.

این رطوبت ساز هوشمند شیائومی از کنترل برنامه MIJIA نیز پشتیبانی می‌کند که می‌توان حتی از فاصله‌ای دور نیز تنظیمات آن را تغییر داد یا آن را خاموش و روشن کرد. نکته جالب‌تر این است که این دستگاه همچنین از پشتیبانی کنترل صدای هوشمند XiaoAI نیز بهره برده است در نتیجه با این قابلیت، استفاده از این دستگاه ساده‌تر و پیشرفته‌تر خواهد شد.

به طور کلی این محصول با قیمت ۱۶۹ یوان معادل ۲۴ دلار در بازار به فروش می‌رسد و یک محصول فوق‌العاده کاربردی و جذاب است و نظر بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است. این محصول هم اکنون در بازار چین در دسترس قرار دارد و به زودی به بازارهای جهانی از جمله اروپا نیز عرضه خواهد شد و در دسترس قرار خواهد گرفت.