شیائومی هند عادت دارد که قبل از عرضه محصولات جدید، نظرسنجی‌هایی را در رابطه با آن محصول ارسال کند. در ماه جولای، این شرکت یک نظرسنجی را برای تلویزیون‌ها به اشتراک گذاشت و بر اساس آن، شرکت هفته گذشته Mi TV 4A Horizon Edition را در کشور رونمایی و عرضه کرد. حتی ممکن است مدل‌های جدید دیگری نیز در رویداد Smarter Living 2021 که برای 29 سپتامبر برنامه‌ریزی شده است، رونمایی شوند. با این حال، اکنون این شرکت نظرسنجی جدیدی را برای مانیتورها ارسال کرده است و احتمال داده شده که مانیتور جدید شیائومی به زودی در هند عرضه شود. در ادامه به جزییات این خبر خواهیم پرداخت.

شیائومی محصولات بسیار متنوعی را در هند به فروش می‌رساند و امسال لپ‌تاپ‌های خود را نیز معرفی کرده است. اکنون، به نظر می‌رسد که این شرکت علاقه‌مند است تا مانیتورهای خود را نیز به هند وارد کند. این نظرسنجی از شرکت کنندگان در مجموع 15 سوال می‌پرسد که شامل ابعاد، نوع صفحه، وضوح ، میزان تازه سازی، زمان پاسخ‌دهی، گستره رنگ، قیمت و سایر موارد است.

در حال حاضر، شیائومی 3 مدل مانیتور زیر را درMi.com  چین به فروش می‌رساند که می‌توان به مانیتور ۳۴ اینچی Mi Curved Gaming Monitor، مانیتور ۲۷ اینچی Mi Monitor با نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز و مانیتور Redmi Monitor 1A اشاره کرد. با این حال، در سطح جهانی، فقط مانیتور منحنی مانیتور ۳۴ اینچی Mi Curved Gaming Monitor را به فروش می‌رسد. اما از آنجایی که هند یکی از بازارهای اصلی این شرکت در خارج از کشور است، ممکن است که فروش یکی از مدل‌های آینده مانیتور را در این منطقه آغاز کند و در ماه مه به بازار عرضه کند.

به هر حال، این فقط یک حدس و گمان براساس فرم رسمی نظرسنجی شیائومی هند است. از این رو، ما فکر می‌کنیم که این اطلاعات به طور رسمی در آینده منتشر شود. خبر عرضه‌های مانیتورهای شیائومی در بازار جهانی مخصوصا ایران بسیار جذاب خواهد بود و مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. البته این مانیتوزها با کیفیت و کارایی بالایی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت و با عملکرد خوبی که دارند به رقابت با دیگر برند‌های مطرح جهان خواهند پرداخت.

به هر جهت باید منتظر باشیم تا شیائومی اطلاعات دقیقی را در این زمینه منتشر و در اختیارمان قرار دهد. هنوز جزییات زیادی در دسترس نبوده و شیائومی موضوع عرضه مانیتورهای خود به بازار هند را به طور رسمی اعلام نکرده است. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.