شیائومی Mi 10 Ultra یا شیائومی Mi 11

دو گوشی شیائومی می 10 اولتر و می 11 را میتوان دو گوشی پرچمدار در حال حاضر این شرکت دانست. البته این دو گوشی در بین گوشی های پرچدار دنیا هم رتبه بالایی دارند.

گوشی شیائومی Mi 10 Ultra از یک لنز 48 مگاپیکسلی برخوردار می باشد، که در مقابل آن گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 از لنز 108 مگاپیکسل بهره می برد. در ادامه این مطلب تصاویر گرفته شده با هر دو گوشی را برای شما مقایسه خواهیم کرد.

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [عکس های در فضای باز]

گوشی شیائومی می 11 موجود در این مقایسه، امضای آقای لی جون روی آن قرار دارد

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [بزرگ نمایی 5 برابری]

مقایسه دوربین گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11عکسی را که مشاهده میکنید، با بزرگنمایی 5 برابری گرفته شده است. با نگاه کردن به این عکس می توان فهمید که تفاوت واضحی در رنگ تابلو های جاده وجود دارد. در عکس گرفته شده توسط گوشی می 10 اولترا رنگ تابلوی تیره تر می باشد و سبز تیره را نشان میدهد.

در عکس های گرفته توسط گوشی شیائومی می 11 رنگ تابلو روشن تر می باشد و سبز روشن را نشان می دهد. البته تفاوت دیگری هم در رنگ بدنه خودرو وجود دارد، که آن هم روشن تر و تاریک تر است.

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [در محیطی با نور کافی در فضای باز]

شیائومی Mi 10 Ultra یا شیائومی Mi 11این عکس در محیطی با نور کافی و در فضای باز از یک ساختمان که توسط گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 گرفته شده است. در این تصاویر تفاوت سطح خارجی ساختمان ها نیز مشهود می باشد. در عکسی که توسط گوشی می 10 اولترا گرفته شده است، سطح خارجی ساختمان در معرض نور قرار دارد. عکسی که توسط گوشی شیائومی می 11 گرفته شده به وضوح روشن تر می باشد. اما مزیت سطح بیرونی تیره رنگ ساختمان به روشن تر بودن دارد، باعث می شود تا خطوط بین جار ها بیشتر نمایان شود.

 

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [عکس های از نزدیک گرفته شده]

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [بزرگ نمایی 5 برابری]در این گروه از عکس ها موضوع اصلی گلی از نمای نزدیک می باشد. که می خواهد تفاوت بین گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 از نظر کنترل رنگ را مقایسه کند. گلبرگ ها و گل های شیائومی می 10 اولترا رنگ تیره تری دارد، در حالی که عکس های شیائومی می 11 روشن تر می باشد. گلبرگ های می 10 اولترا به رنگ تیره هستند و جلوه را بسیار قدیمی نشان می دهند. اما گلبرگ های شیائومی می 11 دارای روشنایی بیشتری هستند و مات به نظر می رسند.

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [در محیطی با نور کافی در فضای باز]در عکس بعدی که مشاهده میکنید، موضوع عکس همچنان عکس نزدیک می باشد. سطح گلبرگ ها و جلوه های رنگی آن ها کاملاٌ متفاوت می باشد. عکس گلی که با گوشی می 10 اولترا گرفته شده است، رنگ تیره تری را از گل ها نشان می دهد و خطوط روی گلبرگ ها را کمی نامشخص کرده است. اما عکس هایی که با گوشی می 11 گرفته شده، رنگ ها طبیعی تر به نظر میرسد و خطوط روی گلبرگ ها به وضوح قابل مشاهده می باشد، که تفاوت در عکس ها کاملاٌ مشهود می باشد.

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [عکس های در فضای باز]

مقایسه عکس های گرفته شده گوشی شیائومی Mi 10 Ultra و Mi 11 [عکس های از نزدیک گرفته شده]در مقایسه آخر عکسی در فضای باز از یک ساختمان گرفته شده است، روشنایی سطح خارجی که توسط می 10 اولترا گرفته شده زیادتر می باشد و بافت سطح ساختمان نیز واضح می باشد. در حالی که روشنایی سطح خارجی شیائومی می 11 کمتر می باشد و خطوط موجود در سطح خارجی ساختمان به اندازه کافی واضح نیست.

 


مطالب منتخب هفته

شیائومی رابط کاربری MIUI 12.5 گلوبال را منتشر کرد

ردمی K40 پرو – معرفی و مشخصات احتمالی

ماساژور تفنگی شیائومی YUNMAI MASSAGE GUN PRO

اجزای داخلی شیائومی می 11 (XIAOMI MI 11) و تبلیغات گسترده شیائومی

گوشی شیائومی Mi 11 Lite

شیائومی می 11 گلوبال همراه با شارژر (GAN 55W) در جعبه به صورت جهانی عرضه شد

شیائومی وارد صنعت خودرو سازی می شود، با نام (MI CAR)

ردمی نوت 10 با لقب کینگ کنگ کوچک بر میگردد

گوشی شیائومی می 11 اولترا دارای صفحه نمایش دوم و دوربین 120X می باشد


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***