شیائومی Mi A3 و ردمی Note 8 Pro رسما پشتیبانی TWRP را دریافت می کنند

TWRP اکنون به طور رسمی برای Xiaomi Mi A3 و Redmi Note 8 Pro در دسترس است. این خبر بسیار خوبی برای علاقه مندان و افرادی است که دوست دارند رام های سفارشی را بر روی تلفن های هوشمند خود فلاش بزنند.

رنگ سفید Xiaomi Mi 9 منتشر شد

برای کسانی که از TWRP بی اطلاع هستند، این امکان تعویض را فراهم می کند  تا علاقه مندان به گوشی های هوشمند بتوانند از ROM ها و پوسته های سفارشی در تلفن های هوشمند خود استفاده کنند. نیازی به گفتن نیست ، پشتیبانی رسمی برای همین کار را برای افرادی که مشتاقانه می توانند گوشی های خود را به طور کامل تنظیم کنند ، آسانتر و در دسترس قرار میدهد. دلیل محبوبیت TWRP به دلیل کتابخانه گسترده تلفن های هوشمندی که از آن پشتیبانی می کنند ، اکنون شامل شیائومی  Mi A3 و Redmi Note 8 Pro نیز می باشد.

شیائومی Mi A3

گوشی میان رده اندرویدی One از سازنده تلفن های هوشمند چینی، مدتی است که از درگاه غیر رسمی TWRP برخوردار است. با این حال سازه های رسمی همیشه ایمن تر و بسیار مطمئن تر است ، بنابراین خبرهایی عالی برای کسانی که منتظر بودند، در راه است. نکته قابل توجه این است که از آنجا که Xiaomi Mi A3 از سیستم پارتیشن A / B استفاده می کند که به خوبی با روش های استاندارد فلاش کار نمی کند و کاربرانی که به فلاش در دستگاه هایشان علاقه دارند توصیف می شود که که دستورالعمل ها را با دقت بخوانند.

برخلاف روش معمول بازیابی چشمک زن با دستور fastrot flash flash twrp.img ، شخص باید از خط فرمان fastboot twrp.img استفاده کند. پس از این ، به گزینه Advanced> Install Recovery Ramdisk بروید و سپس تصویر بازیابی TWRP ذخیره شده در فضای ذخیره دستگاه خود را انتخاب کنید تا به صورت دستی آن را چشمک زن کنید.

ردمی Note 8 Pro

شرکت فرعی شیائومی Redmi نیز پشتیبانی رسمی TWRP را دریافت کرده است. اما به نظر می رسد برخلاف سایر تلفن های هوشمند Redmi که دارای اسنپدراگون بوده اند ، فلش کردن و تغییر حالت آن کمی دشوارتر است. این دستگاه به دلیل سازه ی سختش باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. کاربران برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در این روند ، باید دستورالعمل های دقیق را به درستی دنبال کنند. فقط اگر مطمئن هستید که می توانید آن را انجام دهید و یا به خوبی از روش استفاده کرده اید، روند کار را پیش ببرید.