انتشار جزئیات دوربین گوشی هوشمند Mi CC9 Pro شیائومی

به نظر می رسد که جزئیات Xiaomi Mi CC9 Pro پیش از عرضه 5 نوامبر منتشر شده است. شیائومی این روزها با برترین برندهای گوشی‌های هوشمند دنیا رقابت می‌کند و سعی می‌کند تا در زمینه‌های مختلف به سمت پیشرفت حرکت کند. به زودی گوشی Mi CC9 Pro در 5 نوامبر از این شرکت معرفی خواهد شد، و هدف این گوشی هوشمند و پیشرفته شیائومی، افزایش کارایی و عملکرد در بزرگنمایی تصاویر این دوربین بوده و قصد دارد تا نظر بسیاری را در این زمینه به خود جلب کند. این گوشی از 5 سنسور دوربین بهره برده که می‌توان به سنسور 108 مگاپیکسلی و سنسور تله فوتو با زوم برابر بیشتر، سنسور فوق عریض و دوربین سه بعدی TOF اشاره کرد که البته هنوز تکلیف دوربین پنجم مشخص نیست. به تازگی شیائومی برای تبلیغات و جلب نظر کاربران تصمیم گرفت تا تصاویری از دوربین این محصول ارائه دهد. در واقع تصاویر منتشر شده، عکس‌هایی بود که با دوربین فوق‌العاده پیشرفته‌ی این گوشی هوشمند ثبت شده بود.

تفاوت گوشی های ردمی نوت 8 و نوت 8T

تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی Mi CC9 Pro را با زوم بالا

بخش عمده تمرکز این تصاویر منتشر شده بر نمایش قابلیت زوم این دوربین بوده است. تصویر اول طبیعتی با مزرعه برنج را به تصویر کشیده که با زوم 5 برابر بیشتر شاهد تصاویری با بزرگنمایی فوق‌العاده بالا بودیم. در مرحله بعدی نمای نزدیک سفیر برند شیائومی قرار دارد که این عکس نیز با دوربین 108 مگاپیکسلی عکس گرفته شده است. باید بگوییم که این تصاویر بعد از بزرگنمایی و قبل از بزرگنمایی از وضوح و اندازه خوبی برخوردار بوده‌اند و به طور کلی، کارایی و عملکرد بالایی را ارائه کرده‌اند. در ادامه همچنین می‌توانید از نمای پشتی و نمای جلویی و دوربین‌های این گوشی هوشمند نیز دیدن کنید و نظرات خود را در رابطه با این گوشی جدید با دوربین فوق‌العاده هوشمند و پیشرفته در میان بگذارید.

در نهایت باید منتظر باشیم و ببینیم که شیائومی چه قابلیت‌های جدیدی را در دوربین این گوشی هوشمند در اختیار کاربران قرار داده و عملکرد زوم این دوربین در عکاسی شب و یا محیط‌های تاریک چگونه خواهد بود. البته ظاهرا دوربین 108 مگاپیکسلی این گوشی در شرایط کم نور تصاویر 27 مگاپیکسلی خوبی را ارائه خواهد داد. در نهایت امیدواریم که قیمت این گوشی زیاد بالا نباشد و مانند سایر گوشی‌های خوش قیمت شیائومی ارائه شود. در نهایت باید تا ۵ نوامبر معادل ۱۴ آبان منتظر معرفی و رونمایی این محصول جذاب و هیجان‌انگیز باشیم.

رونمایی از محصولات جدید شیائومی در 5 نوامبر

شیائومی در تاریخ 5 نوامبر همزمان با گوشی Mi CC9 Pro از ساعت هوشمند خود نیز رونمایی خواهد کرد. براساس جزییات منتشر شده این محصول احتمالا یک بند هوشمند با صفحه نمایش بسیار بزرگ نخواهد بود اما از عملکرد و کارایی بالایی برخوردار خواهد بود و بسیار پیشرفته‌تر از مدل قبلی خود یعنی Mi Band 4 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. البته طبق منابع قابل اعتماد شیائومی احتمالا تلویزیون Mi TV 5 را نیز در کنار Mi CC9 Pro و ساعت هوشمند Mi رونمایی خواهد کرد.