معرفی شیائومی از کتری برقی جدید 1A
در گذشته شیائومی توانسته است تعدادی از محصولات آشپزخانه از جمله کتری های آب را عرضه کند. دو مدل وجود دارد که از برند Mijia روانه بازار می شود. اما همانطور که می دانید مارک های فرعی بسیاری از Xiaomi وجود دارد و یکی از آنها ، Viomi است که در ساخت محصولات آشپزخانه تخصص دارد. بنابراین منطقی است که شیائومی محصولات مشابهی را تحت این برند راه اندازی عرضه کند. به هر حال امروز ، شیائومی یک کتری دیگر ، یعنی Xiaomi Mi Kettle 1A را معرفی کرد.
طبق اطلاعات رسمی ، این کتری برقی دارای ظرفیت 1.5 لیتری است. اما آنچه باید به آن توجه داشت ، می تواند خیلی سریع آب را به جوش آورد. بنابراین طولی نمی کشد که از آب جوشی برخوردار شوید. همچنین ، این محصول با طراحی جدید ضد لک دو لایه ارائه می شود.


Xiaomi Mi Kettle 1A یک حلقه گرمایش با انرژی بالا و قدرت 1800W همراست. بنابراین این محصول تنها در 5 دقیقه می تواند آب را به جوش آورد. در عین حال ، این کتری برقی از یک طرح ضد پوسته شدن دو لایه استفاده می کند. این محصول جدید دارای یک ساختار دو لایه در داخل و خارج و عایق توخالی است که می تواند تجربه ای ایمن تر را ارائه دهد. در عین حال ، این محصول از طرحی با کالیبر بزرگ استفاده می کند که تمیز کردن آن آسان تر بوده و ایجاد لکه هایی را از بین می برد.

همه چیز درباره (OTP) یا رمز دوم پویا

از نظر طراحی پوشش داخلی ، از یک استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است. چنین رویکردی نه تنها باعث تمیز کردن کتری می شود، بلکه باید آن را مدلی کاربردی دانست. این محصول شیائومی تنها با قیمت 11 دلار در بازار چین عرضه می شود.